0Shares

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se Barcelona nuk dëshiron që të dëgjojë për ofertat e tij për sulmuesin David Villa.

“Barcelona nuk dëshiron ta shesë Villan. Ata e kanë bërë këtë të qartë. Sa herë kemi tentuar të ngociojmë, kemi marrë përgjigje negative”.

“Është me rëndësi që të blejmë lojtarë që forcojnë ekipin. Përndryshe, ju nuk bëni asgjë. Ne kemi mjaft lojtarë dhe sulmues cilësor”, ka deklaruar francezi.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)