Një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale tregon ushtarët rusë të cilët hyjnë në një shtëpi dhe vjedhin se çka iu del përpara.

Reklama

Gjithçka nis kur ata shihen derisa kalojnë gardhin e bardhë për të hyrë brenda shtëpisë. Më pas ata shihen brenda objektit ku vjedhin gjësende që shihen në korridor, dhe raftet e shtëpisë janë shumica të hapura, transmeton Telegrafi.

Por kjo siç duket kjo nuk është shtëpia e vetme që ata plaçkitën pasi në fund të videos, shihet një rimorkio e mbushur me plot gjësende të vjedhura.

Nuk dihet se kur janë xhiruar pamjet dhe në cilën zonë. /Telegrafi/