0Shares

Drejtori i Bayernit të Munichut, Matthias Sammer, ua ka tërhequr vërejtjen lojtarëve që të kenë kujdes, pasi vetëm më të mirët do të qëndrojnë, të tjerët largohen nga klubi.

“Ne duam të bëhemi më të mirët në Gjermani dhe Evropë. Secili që nuk i plotëson këto kërkesa, nuk është lojtar për Bayernin e Munichut”.

“Ne duhet që të sigurohemi se titujt vijnë te ne dhe prandaj duhet që vetëm lojtarët më të mirë të vijnë te Bayerni”, është shprehur Sammer. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)