LAJMI I FUNDIT:

Stërvitje

432 Artikuj

Pesë minuta mjaftojnë për stomak të rrafshët

Pesë minuta mjaftojnë për stomak të rrafshët

Fitnes në shtëpi
Provoni ushtrime për shtrëngimin e të gjithë trupit: Gjithçka që ju nevojitet është një ndenjëse parku

Provoni ushtrime për shtrëngimin e të gjithë trupit: Gjithçka që ju nevojitet është një ndenjëse parku

Aktivitete sportive
10 minuta në ditë për stomak të rrafshët dhe bel të përsosur

10 minuta në ditë për stomak të rrafshët dhe bel të përsosur

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
15 minuta në ditë për vithe të ngritura: Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpi!

15 minuta në ditë për vithe të ngritura: Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpi!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Është e qartë pse ajo ka një trup perfekt: Shikoni çfarë di të bëjë femra më e bukur në botë

Është e qartë pse ajo ka një trup perfekt: Shikoni çfarë di të bëjë femra më e bukur në botë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Tri ushtrimet më të mira për dhjamin e barkut!

Tri ushtrimet më të mira për dhjamin e barkut!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Pse të qash në palestër është normale, sipas ekspertëve

Pse të qash në palestër është normale, sipas ekspertëve

Aktivitete sportive
Trajneri i Taylor Swift ndan sekretet e saj të fitnesit për të ushtruar si ‘atlete profesioniste’

Trajneri i Taylor Swift ndan sekretet e saj të fitnesit për të ushtruar si ‘atlete profesioniste’

Ndërtim i muskujve
Ndiqni trupin tuaj: Si të ushtroheni dhe të ruani nivelet e energjisë, nëse agjëroni gjatë muajit të Ramazanit

Ndiqni trupin tuaj: Si të ushtroheni dhe të ruani nivelet e energjisë, nëse agjëroni gjatë muajit të Ramazanit

Aktivitete sportive
Njësia Speciale e KFOR-it zhvillon stërvitje, ruan gatishmërinë operacionale

Njësia Speciale e KFOR-it zhvillon stërvitje, ruan gatishmërinë operacionale

Siguri
Pse gratë që stërviten rregullisht kanë më shumë përfitime se burrat

Pse gratë që stërviten rregullisht kanë më shumë përfitime se burrat

Aktivitete sportive
Jennifer Aniston praktikon tri ushtrime për një linjë të mirë të trupit! Nuk zgjasin shumë dhe e shtrëngojnë trupin

Jennifer Aniston praktikon tri ushtrime për një linjë të mirë të trupit! Nuk zgjasin shumë dhe e shtrëngojnë trupin

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Stërvitja me pesha apo kardio? Ja cilën sugjerojnë ekspertët e Harvardit

Stërvitja me pesha apo kardio? Ja cilën sugjerojnë ekspertët e Harvardit

Aktivitete sportive
Osmani për kontingjentin e FSK-së që do të trajnojë ushtarët ukrainas: Do të luajnë rol kyç si instruktorë

Osmani për kontingjentin e FSK-së që do të trajnojë ushtarët ukrainas: Do të luajnë rol kyç si instruktorë

Kosovë
Pa stërvitje të mundimshme: Me këto gjashtë mënyra mund të digjni kalori shtesë

Pa stërvitje të mundimshme: Me këto gjashtë mënyra mund të digjni kalori shtesë

Sport / Fitnes
Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Një bel më i hollë, një bark më i sheshtë dhe një shpinë më e fortë në vetëm tre minuta në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
KFOR-i zhvillon stërvitjen “Golden Sabre”

KFOR-i zhvillon stërvitjen “Golden Sabre”

Siguri
Si mund të përfitojnë njerëzit me diabet tip 2 nga stërvitja e pasdites

Si mund të përfitojnë njerëzit me diabet tip 2 nga stërvitja e pasdites

Shëndetësi Lajme
Kujtesa muskulore: Çfarë është dhe si funksionon

Kujtesa muskulore: Çfarë është dhe si funksionon

Sport / Fitnes
Sesionet stërvitore që e bënë të njohur Chuck Norrisin

Sesionet stërvitore që e bënë të njohur Chuck Norrisin

Yjet
Si të zgjasni muskujt e këmbëve në 14 ditë? Dhjetë minuta ushtrime efektive

Si të zgjasni muskujt e këmbëve në 14 ditë? Dhjetë minuta ushtrime efektive

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Mania e ditëve të sotme, fundshpinë e kolme: Këto janë ushtrimet që ju duhen

Mania e ditëve të sotme, fundshpinë e kolme: Këto janë ushtrimet që ju duhen

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Ushtrime 12-minutëshe që i bën aktorja Helen Mirren në moshën 77-vjeçare për dukjen e saj vitale

Ushtrime 12-minutëshe që i bën aktorja Helen Mirren në moshën 77-vjeçare për dukjen e saj vitale

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Dëshironi të jeni në top formë? Vendosni pesha në duar dhe filloni të ushtroni menjëherë

Dëshironi të jeni në top formë? Vendosni pesha në duar dhe filloni të ushtroni menjëherë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin


mob5