LAJMI I FUNDIT:
Ruben Dias

Ruben Dias

73 Artikuj

City mbetet hija e Chelseat, triumfon ndaj Aston Villas

City mbetet hija e Chelseat, triumfon ndaj Aston Villas

Premier League
Formacioni më i mirë në Ligën Premier deri tani këtë sezon – Figurojnë emra si Salah dhe Dias, mungon CR7

Formacioni më i mirë në Ligën Premier deri tani këtë sezon – Figurojnë emra si Salah dhe Dias, mungon CR7

Premier League
Top 25 lojtarët më të vlefshëm aktualisht në Ligën Premier – befasi te Mohamed Salah

Top 25 lojtarët më të vlefshëm aktualisht në Ligën Premier – befasi te Mohamed Salah

Premier League
Topi i Artë i këtij viti cilësohet më sfiduesi në histori – këtë e tregon lista me emrat e top yjeve të përfshirë në të

Topi i Artë i këtij viti cilësohet më sfiduesi në histori – këtë e tregon lista me emrat e top yjeve të përfshirë në të

Ndërkombëtare
Publikohen emrat edhe të dhjetë kandidatëve tjerë për ‘Topin e Artë’: Messi, Neymar, Chiellini e De Bruyne në mesin e tyre

Publikohen emrat edhe të dhjetë kandidatëve tjerë për ‘Topin e Artë’: Messi, Neymar, Chiellini e De Bruyne në mesin e tyre

Ndërkombëtare
Ferdinand befason të gjithë me zgjedhjen e mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier, injoron emra si Van Dijk, Dias dhe Varane

Ferdinand befason të gjithë me zgjedhjen e mbrojtësit më të mirë në Ligën Premier, injoron emra si Van Dijk, Dias dhe Varane

Premier League
Man City 0-0 Southamphton, vlerësimi për Brojën dhe të tjerët

Man City 0-0 Southamphton, vlerësimi për Brojën dhe të tjerët

Premier League
Guardiola i lejon lojtarët të vendosin për shiritin e kapitenit, por ata e degradojnë De Bruynen dhe zgjedhin tre të tjerë para belgut

Guardiola i lejon lojtarët të vendosin për shiritin e kapitenit, por ata e degradojnë De Bruynen dhe zgjedhin tre të tjerë para belgut

Premier League
Zyrtare: Manchester City e ‘blindon’ Ruben Diasin

Zyrtare: Manchester City e ‘blindon’ Ruben Diasin

Premier League
Ruben Dias dhe Irene Paredes mbrojtësit më të mirë të sezonit në Ligën e Kampionëve

Ruben Dias dhe Irene Paredes mbrojtësit më të mirë të sezonit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Cristiano Roaldo thuhet se ka biseduar me tre lojtarë të Manchester Cityt për rrethanat e transferimit atje

Cristiano Roaldo thuhet se ka biseduar me tre lojtarë të Manchester Cityt për rrethanat e transferimit atje

Premier League
Formacioni i çmendur i mundshëm i Man Cityt me Ronaldon në sulm

Formacioni i çmendur i mundshëm i Man Cityt me Ronaldon në sulm

Premier League
Varane mbetet jashtë listës së mbrojtësve më të shtrenjtë në histori, mësoni top-10

Varane mbetet jashtë listës së mbrojtësve më të shtrenjtë në histori, mësoni top-10

Ndërkombëtare
Aguero i larguar, Kane i transferuar – Formacioni i mundshëm i Manchester Cityt në sezonin 2021/22

Aguero i larguar, Kane i transferuar – Formacioni i mundshëm i Manchester Cityt në sezonin 2021/22

Premier League
Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në Euro 2020 – nuk ka vend për Ronaldon

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në Euro 2020 – nuk ka vend për Ronaldon

Përfaqësueset
Messi, Suarez, Ronaldo, Mbappe: Euro 2020 vs Copa America – kush do të fitonte?

Messi, Suarez, Ronaldo, Mbappe: Euro 2020 vs Copa America – kush do të fitonte?

Ndërkombëtare
Mourinho emëron mbrojtësin më të mirë aktualisht në botë para fillimit të Euro 2020

Mourinho emëron mbrojtësin më të mirë aktualisht në botë para fillimit të Euro 2020

Premier League
Zgjidhet formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë i Chelseat

Zgjidhet formacioni më i mirë i vitit në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë i Chelseat

Premier League
Ruben Dias emërohet zyrtarisht lojtari i sezonit në Ligën Premier

Ruben Dias emërohet zyrtarisht lojtari i sezonit në Ligën Premier

Premier League
Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me pesë lojtarët që janë në garë për Topin e Artë – mungon Ronaldo, por jo edhe Messi

Lista me pesë lojtarët që janë në garë për Topin e Artë – mungon Ronaldo, por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
Formacioni i kombinuar i finales së Ligës së Kampionëve, Manchester City – Chelsea: De Bruyne më i miri, forma Werner në rritje

Formacioni i kombinuar i finales së Ligës së Kampionëve, Manchester City – Chelsea: De Bruyne më i miri, forma Werner në rritje

Liga e Kampionëve
Statistikat e Ruben Diasit te City me ato të Van Dijk te Liverpooli, në sezonin e parë të tyre te klubet

Statistikat e Ruben Diasit te City me ato të Van Dijk te Liverpooli, në sezonin e parë të tyre te klubet

Premier League
Me Haaland dhe Grealish, ky pritet të jetë formacioni i Man Cityt të Guardiolas në sezonin e ri

Me Haaland dhe Grealish, ky pritet të jetë formacioni i Man Cityt të Guardiolas në sezonin e ri

Premier League