LAJMI I FUNDIT:
Ruben Dias

Ruben Dias

73 Artikuj

Dhjetë lojtarët më të mirë deri më tani në vitin 2021 në top pesë ligat evropiane

Dhjetë lojtarët më të mirë deri më tani në vitin 2021 në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Man Utd 0-2 Man City, notat e lojtarëve në gjysmëfinalen e EFL Cup

Man Utd 0-2 Man City, notat e lojtarëve në gjysmëfinalen e EFL Cup

Ndërkombëtare
“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

Shkumbin Pireva
City barazon sërish, tani me WBA-në

City barazon sërish, tani me WBA-në

Premier League
Woodgate zbulon disa emra që ia këshilloi Liverpoolit t’i transferonte, por Reds nuk e dëgjuan – Njëri nga ta ishte Theo Hernandez

Woodgate zbulon disa emra që ia këshilloi Liverpoolit t’i transferonte, por Reds nuk e dëgjuan – Njëri nga ta ishte Theo Hernandez

Premier League
Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Ndërkombëtare
Fjalët e para të Ruben Dias si lojtar i Manchester Cityt

Fjalët e para të Ruben Dias si lojtar i Manchester Cityt

Premier League
Zyrtare: City transferon Ruben Diasin

Zyrtare: City transferon Ruben Diasin

Premier League
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Dias shënon gol në ndeshjen e fundit për Benficën dhe do t’i bashkohet Manchester Cityt

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Dias shënon gol në ndeshjen e fundit për Benficën dhe do t’i bashkohet Manchester Cityt

Premier League
Manchester City ofertë për Ruben Dias, 50 milionë euro dhe kartonin e Otamendit

Manchester City ofertë për Ruben Dias, 50 milionë euro dhe kartonin e Otamendit

Premier League
Maguire, Ronaldo, Van Dijk: Kush ka luajtur më shumë në këtë edicion në top pesë ligat evropiane

Maguire, Ronaldo, Van Dijk: Kush ka luajtur më shumë në këtë edicion në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Man City përpilon listën me pesë transferimet që pritet t’i bëjë pas heqjes së dënimit nga UEFA

Man City përpilon listën me pesë transferimet që pritet t’i bëjë pas heqjes së dënimit nga UEFA

Premier League
Lista e lojtarëve që po kërkohen nga Manchester City – Dias e Chilwell për mbrojtjen, Oyarzabal për mesfushë dhe Lautaro për sulm

Lista e lojtarëve që po kërkohen nga Manchester City – Dias e Chilwell për mbrojtjen, Oyarzabal për mesfushë dhe Lautaro për sulm

Premier League
Man City identifikon dy objektivat e mbrojtjes

Man City identifikon dy objektivat e mbrojtjes

Premier League
Objektivi i dy skuadrave nga Manchesteri vazhdon kontratën me Benficën, tani ka një klauzolë tejet të lartë

Objektivi i dy skuadrave nga Manchesteri vazhdon kontratën me Benficën, tani ka një klauzolë tejet të lartë

Ndërkombëtare
Mourinho i dorëzon Tottenhamit tre emrat e parë për t’i transferuar në janar  

Mourinho i dorëzon Tottenhamit tre emrat e parë për t’i transferuar në janar  

Premier League
Pesë lojtarët që mund të kalojnë te Chelsea në janar nëse largohet ndalesa e transferimeve

Pesë lojtarët që mund të kalojnë te Chelsea në janar nëse largohet ndalesa e transferimeve

Premier League
Refuzohet oferta e lartë e Unitedit për Ruben Dias

Refuzohet oferta e lartë e Unitedit për Ruben Dias

Premier League
UEFA publikon formacionin më të mirë të Ligës së Kombeve

UEFA publikon formacionin më të mirë të Ligës së Kombeve

Ndërkombëtare
Menaxheri Jorge Mendes planifikon ta bëjë Wolverhamptonin forcë të Ligës Premier dhe Evropës – gjashtë yje të futbollit drejt Ujqërve

Menaxheri Jorge Mendes planifikon ta bëjë Wolverhamptonin forcë të Ligës Premier dhe Evropës – gjashtë yje të futbollit drejt Ujqërve

Premier League
Juventus kërkon ndihmë nga Jorge Mendes për transferimin e Ruben Dias

Juventus kërkon ndihmë nga Jorge Mendes për transferimin e Ruben Dias

Serie A
Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

Atletico Madridi ka një listë prej pesë emrave për ta zëvendësuar Diego Godinin – shumica vijnë nga Serie A

La Liga
Manchester United gati sulmin e çmendur për treshen portugeze – 290 milionë euro për Joao Felix, Ruben Dias dhe Bruno Fernandes

Manchester United gati sulmin e çmendur për treshen portugeze – 290 milionë euro për Joao Felix, Ruben Dias dhe Bruno Fernandes

Premier League
Unitedi ka gati rreth 180 milionë euro për dyshen e Benficas

Unitedi ka gati rreth 180 milionë euro për dyshen e Benficas

Premier League