LAJMI I FUNDIT:
Princi Harry

Princi Harry

442 Artikuj

Info

Duka i Sussex-it, Princi Harry është i lindur më 15 shtator 1984.

Është anëtar i familjes mbretërore britanike. Si djali i vogël i Princit Charles dhe Princeshës Diana, ai është i gjashti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik.

Princi Harry pohon se William e sulmoi fizikisht gjatë një zënke lidhur me Meghan

Princi Harry pohon se William e sulmoi fizikisht gjatë një zënke lidhur me Meghan

Po Flitet
Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Yjet
Publikimi i dokumentarit në Netflix, Kate Middleton thotë se ndihet e ‘tradhtuar’ nga Princi Harry

Publikimi i dokumentarit në Netflix, Kate Middleton thotë se ndihet e ‘tradhtuar’ nga Princi Harry

Yjet
Në dokumentarin e ri, Princi Harry thotë se u qortua nga Williami në momentin kur njoftoi se po largohej nga jeta mbretërore

Në dokumentarin e ri, Princi Harry thotë se u qortua nga Williami në momentin kur njoftoi se po largohej nga jeta mbretërore

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle tregojnë se janë njohur nga Instagrami

Princi Harry dhe Meghan Markle tregojnë se janë njohur nga Instagrami

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle fitojnë çmimin për drejtësi racore dhe shëndet mendor

Princi Harry dhe Meghan Markle fitojnë çmimin për drejtësi racore dhe shëndet mendor

Yjet
Meghan Markle flet për arsyen se përse mendoi të bënte vetëvrasje: Nuk dua që askush të ndihet vetëm

Meghan Markle flet për arsyen se përse mendoi të bënte vetëvrasje: Nuk dua që askush të ndihet vetëm

Yjet
Historia mund të përsëritej – Princi Harry shqetësohej se Meghan do të përfundonte si Princesha Diana pas martesës me të

Historia mund të përsëritej – Princi Harry shqetësohej se Meghan do të përfundonte si Princesha Diana pas martesës me të

Yjet
Princi Harry vishet si ‘Spiderman’ për t’u dhënë një mesazh fëmijëve të ushtarëve që humbën jetën

Princi Harry vishet si ‘Spiderman’ për t’u dhënë një mesazh fëmijëve të ushtarëve që humbën jetën

Yjet
Publikohet ‘traileri’ i dokumentarit të Princit Harry dhe Meghan Markle

Publikohet ‘traileri’ i dokumentarit të Princit Harry dhe Meghan Markle

Yjet
Ylli i ‘RHODC’, Catherine Ommanney thotë se ka qenë në lidhje me Princin Harry

Ylli i ‘RHODC’, Catherine Ommanney thotë se ka qenë në lidhje me Princin Harry

Yjet
Princi Harry po shkruan memoare për lumturinë e tij

Princi Harry po shkruan memoare për lumturinë e tij

Po Flitet
Meghan jep detaje nga lidhja e saj me Harryn duke përmendur edhe ushqimin e preferuar të princit

Meghan jep detaje nga lidhja e saj me Harryn duke përmendur edhe ushqimin e preferuar të princit

Yjet
“Ndihem me fat që e kam njohur” – Meghan Markle thyen heshtjen për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

“Ndihem me fat që e kam njohur” – Meghan Markle thyen heshtjen për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Shfaqja e Princit Harry dhe Meghan Markle do të transmetohet në dhjetor në Netflix

Shfaqja e Princit Harry dhe Meghan Markle do të transmetohet në dhjetor në Netflix

TV / Film
Princi Harry zbuloi se cili është emri i tij i vërtetë: Nuk e di se përse të gjithë më thërrasin kështu

Princi Harry zbuloi se cili është emri i tij i vërtetë: Nuk e di se përse të gjithë më thërrasin kështu

Yjet
Princi Harry dyshohet se e tradhtoi Meghan Markle me modelen Sarah Ann Macklin?

Princi Harry dyshohet se e tradhtoi Meghan Markle me modelen Sarah Ann Macklin?

Po Flitet
Mbreti Charles mban foton e dasmës së Princit Harry me Meghan Marklein në zyrën e tij përkundër përçarjeve në familjen mbretërore

Mbreti Charles mban foton e dasmës së Princit Harry me Meghan Marklein në zyrën e tij përkundër përçarjeve në familjen mbretërore

Yjet
Netflix kundërshton kërkesën e Princit Harry dhe Meghan Markleit për ndryshimin e dokumentarit të tyre

Netflix kundërshton kërkesën e Princit Harry dhe Meghan Markleit për ndryshimin e dokumentarit të tyre

Yjet
Princi Harry dhe Meghan nuk janë pjesë e portretit të ri të Familjes Mbretërore

Princi Harry dhe Meghan nuk janë pjesë e portretit të ri të Familjes Mbretërore

Po Flitet
Harry dhe Meghan Markle po kërkojnë një shtëpi të re në Hope Ranch

Harry dhe Meghan Markle po kërkojnë një shtëpi të re në Hope Ranch

Yjet
Truproja i ri i Princit Harry dhe Meghan Markle rezulton të jetë një ish-oficer policie që u dënua për mbytjen e gruas së tij

Truproja i ri i Princit Harry dhe Meghan Markle rezulton të jetë një ish-oficer policie që u dënua për mbytjen e gruas së tij

Po Flitet
Harry thuhet se ishte i tmerruar pasi Meghan Markle e kërcënoi se do ta linte

Harry thuhet se ishte i tmerruar pasi Meghan Markle e kërcënoi se do ta linte

Yjet
Princi Harry dhe Meghan Markle kthehen në Kaliforni pas funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II

Princi Harry dhe Meghan Markle kthehen në Kaliforni pas funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet