LAJMI I FUNDIT:
Princi Harry

Princi Harry

442 Artikuj

Info

Duka i Sussex-it, Princi Harry është i lindur më 15 shtator 1984.

Është anëtar i familjes mbretërore britanike. Si djali i vogël i Princit Charles dhe Princeshës Diana, ai është i gjashti në linjën e trashëgimisë në fronin britanik.

Meghan Markle i bashkohet Princit Harry, familjes mbretërore në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

Meghan Markle i bashkohet Princit Harry, familjes mbretërore në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth

Yjet
Kuptimi i simbolit në këpucët e Meghan Markle teksa ajo i përkulej Mbretëreshës

Kuptimi i simbolit në këpucët e Meghan Markle teksa ajo i përkulej Mbretëreshës

Po Flitet
Harry veshi uniformë ushtarake gjatë vigjiljes për Mbretëreshën Elizabeth II

Harry veshi uniformë ushtarake gjatë vigjiljes për Mbretëreshën Elizabeth II

Yjet
Kate Middleton dhe Meghan Markle shihen të pikëlluara gjatë ceremonisë së funeralit të Mbretëreshës

Kate Middleton dhe Meghan Markle shihen të pikëlluara gjatë ceremonisë së funeralit të Mbretëreshës

Yjet
Pse Princi Harry nuk e përshëndeti arkivolin e Mbretëreshës Elizabeth II sikurse anëtarët e tjerë të familjes mbretërore

Pse Princi Harry nuk e përshëndeti arkivolin e Mbretëreshës Elizabeth II sikurse anëtarët e tjerë të familjes mbretërore

Evropa
Pse Princi Harry nuk e kishte veshur uniformën ushtarake për funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II

Pse Princi Harry nuk e kishte veshur uniformën ushtarake për funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II

Evropa
Princi Harry dhe Meghan Markle i bashkohen familjes mbretërore për të marrë arkivolin e Mbretëreshës në pallat

Princi Harry dhe Meghan Markle i bashkohen familjes mbretërore për të marrë arkivolin e Mbretëreshës në pallat

Yjet
Natën kur vdiq Mbretëresha: Princi Harry nuk u lejua të darkonte me babanë dhe vëllanë e tij

Natën kur vdiq Mbretëresha: Princi Harry nuk u lejua të darkonte me babanë dhe vëllanë e tij

Evropa
Harry flet pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II: Do të na mungojë shumë

Harry flet pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II: Do të na mungojë shumë

Yjet
Fansat e familjes mbretërore mahniten nga gjesti romantik që Princi Harry bëri ndaj Meghan Markleit

Fansat e familjes mbretërore mahniten nga gjesti romantik që Princi Harry bëri ndaj Meghan Markleit

Yjet
Vdekja e Mbretëreshës – bëhen bashkë William, Harry, Kate dhe Meghan

Vdekja e Mbretëreshës – bëhen bashkë William, Harry, Kate dhe Meghan

Yjet
Princi William dhe Princesha Kate paraqiten së bashku me Princin Harry dhe Meghan në Kështjellën Windsor

Princi William dhe Princesha Kate paraqiten së bashku me Princin Harry dhe Meghan në Kështjellën Windsor

Evropa
Mbreti Charles III dyshohet se i tha Harryt që të mos e sillte Meghan Markle në Balmoral – në momentin kur po vdiste Mbretëresha

Mbreti Charles III dyshohet se i tha Harryt që të mos e sillte Meghan Markle në Balmoral – në momentin kur po vdiste Mbretëresha

Yjet
Pse fëmijët e Harry dhe Meghan tani mund të përdorin titujt e princit dhe princeshës

Pse fëmijët e Harry dhe Meghan tani mund të përdorin titujt e princit dhe princeshës

Evropa
Fëmijët e Princit Harry mund të trashëgojnë tituj mbretërorë pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II

Fëmijët e Princit Harry mund të trashëgojnë tituj mbretërorë pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Linja e trashëgimisë së fronit britanik – kush mund ta pasojë Mbretëreshën Elizabeth II

Linja e trashëgimisë së fronit britanik – kush mund ta pasojë Mbretëreshën Elizabeth II

Evropa
Duka dhe Dukesha e Sussex do të udhëtojnë në Skoci, pas lajmit se Mbretëresha është nën mbikëqyrje mjekësore

Duka dhe Dukesha e Sussex do të udhëtojnë në Skoci, pas lajmit se Mbretëresha është nën mbikëqyrje mjekësore

Evropa
Meghan Markle merr kritika të shumta për fjalimin e saj: Brenda shtatë minutash e përmendi veten plot 54 herë

Meghan Markle merr kritika të shumta për fjalimin e saj: Brenda shtatë minutash e përmendi veten plot 54 herë

Po Flitet
Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Një dokumentar i ri për vdekjen e Princeshës Diana do të publikohet në fund të muajit – Harry dhe William thuhet se nuk janë njoftuar

Një dokumentar i ri për vdekjen e Princeshës Diana do të publikohet në fund të muajit – Harry dhe William thuhet se nuk janë njoftuar

TV / Film
Biografi mbretëror Tom Bower denigron dukeshën Meghan Markle: Kjo grua po i bën diçka të tmerrshme Britanisë

Biografi mbretëror Tom Bower denigron dukeshën Meghan Markle: Kjo grua po i bën diçka të tmerrshme Britanisë

Yjet
Fqinjët në Kaliforni i kanë vënë Meghan Markle një pseudonim, por ajo nuk dëshiron fare vëmendje

Fqinjët në Kaliforni i kanë vënë Meghan Markle një pseudonim, por ajo nuk dëshiron fare vëmendje

Yjet
Princ Harry rrëzohet nga kali gjatë një loje në Kaliforni

Princ Harry rrëzohet nga kali gjatë një loje në Kaliforni

Yjet
Megxit i përket të kaluarës: Princi Harry dhe Meghan Markle shkëlqejnë me rikthimin e tyre në ceremoninë zyrtare të jubileut të Mbretëreshës

Megxit i përket të kaluarës: Princi Harry dhe Meghan Markle shkëlqejnë me rikthimin e tyre në ceremoninë zyrtare të jubileut të Mbretëreshës

Yjet