LAJMI I FUNDIT:

Në fillimet e tyre, Meghan Markle thuhet se ishte e zhgënjyer nga Princi Harry pasi kishte shumë pak para

Në fillimet e tyre, Meghan Markle thuhet se ishte e zhgënjyer nga Princi Harry pasi kishte shumë pak para

Meghan Markle ishte ‘e zhgënjyer’ që Princi Harry kishte ‘shumë pak para’ kur u takuan, pohon një ekspert mbretëror.

Autori Tom Bower, i cili shkroi librin “Revenge: Meghan, Harry and the War Between the Windsors”, e përshkroi ish-aktoren e “Suits” si të ‘fiksuar pas parave’ në një intervistë me DailyMail të publikuar të hënën.


“Befasia dhe zhgënjimi i saj i madh ishte se Princi Harry kishte shumë pak para”, pohoi Bower.

Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: Shutterstock)

“Ajo kishte imagjinuar se do të vlente qindra milionë, nëse jo miliarda dhe ajo duhet ta kompensojë atë tani”.

Kate Middleton akuzon Meghan Marklen për ndarjen e familjes mbretërore
Lexo po ashtu Kate Middleton akuzon Meghan Marklen për ndarjen e familjes mbretërore

Shkrimtari vazhdoi duke thënë se çifti nuk mund të përballonte stilin e tyre aktual të jetesës si anëtarë të familjes mbretërore.

Meghan Markle dhe Princi Harry (Foto: Zuma Press)

Në vitin 2021, Forbes vlerësoi pasurinë neto të Harryt dhe Markles në 10 milionë dollarë, duke përfshirë mbetjet e trashëgimisë së Harryt nga nëna e tij e ndjerë, Princesha Diana dhe kapitalin që dyshja kanë në rezidencën e tyre në Montecito, Kaliforni.

Ata gjithashtu u ndërprenë financiarisht nga pasuria e vlerësuar prej 34 miliardë dollarësh e Kurorës Britanike pasi ata lanë detyrat e tyre mbretërore në 2020 dhe u zhvendosën në ShBA.

Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: Getty Images)

Dhe për librin e tij, u raportua se Harry mori një paradhënie prej 20 milionë dollarësh kur e shiti.

Duka dhe Dukesha e Sussexit u martuan në vitin 2018 dhe tani kanë dy fëmijë: Archie dhe Lilibet. /Telegrafi/

Princi Harry dhe Meghan Markle (Foto: Wire Image)

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori