LAJMI I FUNDIT:
Michelle Williams

Michelle Williams

22 Artikuj

Info

Michelle Ingrid Williams (e lindur më 9 shtator 1980) është aktore amerikane.

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Flokë dhe stil
Spielberg do të xhirojë film të frymëzuar nga fëmijëria e tij

Spielberg do të xhirojë film të frymëzuar nga fëmijëria e tij

TV / Film
Dhjetë sakrificat “e çmendura” që bënë aktorët e famshëm për rolet e tyre

Dhjetë sakrificat “e çmendura” që bënë aktorët e famshëm për rolet e tyre

TV / Film
Nëntëmbëdhjetë të famshmit që mbushin 40 vite sivjet dhe nuk mund ta besoni ndryshimin e tyre

Nëntëmbëdhjetë të famshmit që mbushin 40 vite sivjet dhe nuk mund ta besoni ndryshimin e tyre

Yjet
Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Yjet
Joaquin Phoenix, Brad Pitt e Renee Zellweger – lista me të gjithë fituesit në SAG Awards

Joaquin Phoenix, Brad Pitt e Renee Zellweger – lista me të gjithë fituesit në SAG Awards

TV / Film
‘Golden Globes 2020’, fituesit kryesorë

‘Golden Globes 2020’, fituesit kryesorë

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u transformuan tërësisht për një rol filmik

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u transformuan tërësisht për një rol filmik

Yjet
Fituesit kryesorë të ‘Emmy 2019’

Fituesit kryesorë të ‘Emmy 2019’

TV / Film
Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Lifestyle
Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Yjet
Vitin e ardhshëm do të vijë mjuzikli për “Destiny’s Child” dhe Beyonce

Vitin e ardhshëm do të vijë mjuzikli për “Destiny’s Child” dhe Beyonce

Muzikë
Shtatëmbëdhjetë aktorët e famshëm që nuk kanë fituar kurrë një çmim ‘Oscar’

Shtatëmbëdhjetë aktorët e famshëm që nuk kanë fituar kurrë një çmim ‘Oscar’

TV / Film
Tom Hardy shndërrohet në superheroin Venom në filmin e ri

Tom Hardy shndërrohet në superheroin Venom në filmin e ri

TV / Film
Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Beyonce befason publikun duke i ftuar në skenë anëtaret e dikurshme të Destiny’s Child

Muzikë
Plummer e ka zëvendësuar për mrekulli Kevin Spaceyn në “All The Money In The World” (Video)

Plummer e ka zëvendësuar për mrekulli Kevin Spaceyn në “All The Money In The World” (Video)

TV / Film
Michelle Obama e Serena Williams bëhen si Beyonce për t’ia uruar ditëlindjen këngëtares (Foto)

Michelle Obama e Serena Williams bëhen si Beyonce për t’ia uruar ditëlindjen këngëtares (Foto)

Yjet
Yjet që duken më bukur me flokë të shkurtëra (Foto)

Yjet që duken më bukur me flokë të shkurtëra (Foto)

Po Flitet
Golden Globes, “La La Land” me më së shumti nominime

Golden Globes, “La La Land” me më së shumti nominime

TV / Film
Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Yjet
Ish-pjesëtarja e Destiny’s Child shkurorëzohet nga burri ende pa kaluar një vit

Ish-pjesëtarja e Destiny’s Child shkurorëzohet nga burri ende pa kaluar një vit

Po Flitet