LAJMI I FUNDIT:

Michelle Obama e Serena Williams bëhen si Beyonce për t’ia uruar ditëlindjen këngëtares (Foto)

Michelle Obama e Serena Williams bëhen si Beyonce për t’ia uruar ditëlindjen këngëtares (Foto)

Michelle Obama dhe Serena Williams kanë vendosur ta urojnë mikeshën e tyre Beyonce Knowles për ditëlindjen e saj të 36-të duke u veshur ngjashëm si ajo në klipin e këngës “Formation”.

Ish-Zonja e Parë e SHBA-ve dhe tenistja e njohur kanë pozuar me kapelë të madhe, me bishtaleca dhe qafore të madhe.

Michelle dhe Beyonce janë mikesha të afërta qe një kohë të gjatë, ndërsa diva amerikane e muzikës kishte kënduar edhe inaugurimin e Barack Obamas.

Për ditëlindjen e saj, Beyonce ka marrë urime të shumta edhe nga koleget e “Destiny’s Child”, Kelly Rowland e Michelle Williams, nëna Tina Knowles, vjehrra Gloria Carter, si dhe vajza e saj Blue Ivy.

Beyonce Knowles lindë më 4 shtator 1981 në Houston të Teksasit. /Telegrafi/

Reklama

Michelle Obama

Serena Williams

Michelle Williams

Blue Ivy

Në trend Magazina

Më shumë
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori