LAJMI I FUNDIT:

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura
(Fotomontazh: Getty Images)

Tashmë kemi hyrë në mbretërimin e Virgjëreshës. Kjo shenjë e Zodiakut i përket shenjave të tokës dhe është shenja më e kujdesshme e horoskopit që gjithmonë i kushton vëmendje detajeve më të vogla dhe i analizon me kujdes të gjitha detajet përpara se të marrë ndonjë vendim.

Reklama

Dëshira e tyre për të ndryshuar botën përkon gjithmonë me punën dhe vullnetin dhe me pjesëmarrjen kur është e nevojshme.

Kur vendosin për diçka, Virgjëreshat kanë një strategji afatgjatë, procesi i ndryshimit zhvillohet ngadalë, por ndryshimet janë të dukshme.

(Foto: Getty Images)

Pavarësisht fushës që synojnë, ndryshimet që sjellin janë shumë të dobishme. Për të ndryshuar diçka, Virgjëreshat do të ecin ngadalë dhe me qëllim, duke ditur gjithmonë lëvizjen e radhës.

Valltarja rrëfen se Jennifer Lopez e përjashtoi nga audicioni për shkak të shenjës së horoskopit
Lexo po ashtu Valltarja rrëfen se Jennifer Lopez e përjashtoi nga audicioni për shkak të shenjës së horoskopit

Virgjëreshat janë shenja e gjashtë e zodiakut që zgjat nga 23 gushti deri më 22 shtator dhe një numër i pabesueshëm prej 60 personaliteteve të njohura, aktorëve dhe këngëtarëve të famshëm, kanë lindur në këtë shenjë.

(Foto: Getty Images)

Në vijim jua sjellim disa prej emrave të njohur që kanë lindur në shenjën e Virgjëreshës:

Bebe Rexha
Cameron Diaz
Beyonce
Pink
Zendaya
Princi Harry
Keanu Reeves
Salma Hayek
Blake Lively
Nick Jonas
Liam Payne
Sofia Richie
Chris Pine
Tom Hardy
Melissa McCarthy
Hugh Grant
Idris Elba
Michelle Williams
Colin Firth
Taraji P. Henson
Jennifer Hudson
Tyler Perry
Adam Sandler
Jada Pinkett Smith
Shania Twain
Jason Derulo
Michael Keaton
Jack Black
Richard Gere
Michael Buble
Ryan Phillippe


/Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Diferenca ideale në moshë që një marrëdhënie të zgjasë

Diferenca ideale në moshë që një marrëdhënie të zgjasë

Lifestyle
Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull – mund t'ju vrasë

Nëse bojleri juaj lëshon këtë tingull – mund t'ju vrasë

Bëje vet
Katër shenjat e astrologjisë që bien më shpesh në dashuri me mikun e tyre më të mirë

Katër shenjat e astrologjisë që bien më shpesh në dashuri me mikun e tyre më të mirë

Astrologji
Ndiqni rregullat e thjeshta dhe ruani pajisjet tuaja: Si duhet t’i pastroni ekranet

Ndiqni rregullat e thjeshta dhe ruani pajisjet tuaja: Si duhet t’i pastroni ekranet

Bëje vet
Meshkujt që ndihmojnë rreth punëve të shtëpisë kanë martesa më të lumtura

Meshkujt që ndihmojnë rreth punëve të shtëpisë kanë martesa më të lumtura

Lifestyle
Italia është mbretëresha e turizmit dhe për shkeljen e këtyre nëntë rregullave pasojnë dënime të rënda

Italia është mbretëresha e turizmit dhe për shkeljen e këtyre nëntë rregullave pasojnë dënime të rënda

Çfarë të vizitosh
Kalo në kategori