LAJMI I FUNDIT:

Chris Pine

10 Artikuj

U duk se pështyu Chris Pinen, Harry Styles tallet me spekulimet teksa thotë se kjo ishte arsyeja pse shkoi në Festivalin e Filmit në Venecia

U duk se pështyu Chris Pinen, Harry Styles tallet me spekulimet teksa thotë se kjo ishte arsyeja pse shkoi në Festivalin e Filmit në Venecia

Yjet
Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Chris Pine befason me ndryshimin në dukje, mezi njihet me flokët dhe mjekrën e gjatë

Chris Pine befason me ndryshimin në dukje, mezi njihet me flokët dhe mjekrën e gjatë

Yjet
Pesë komeditë që do t’jua zbukurojnë ditën dhe do t’jua përmirësojnë disponimin gjatë vetizolimit

Pesë komeditë që do t’jua zbukurojnë ditën dhe do t’jua përmirësojnë disponimin gjatë vetizolimit

TV / Film
Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Yjet
Nëntëmbëdhjetë të famshmit që mbushin 40 vite sivjet dhe nuk mund ta besoni ndryshimin e tyre

Nëntëmbëdhjetë të famshmit që mbushin 40 vite sivjet dhe nuk mund ta besoni ndryshimin e tyre

Yjet
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Yjet
Gal Gadot do të vijë sërish në rolin e superheroinës në filmin “Wonder Woman 1984”

Gal Gadot do të vijë sërish në rolin e superheroinës në filmin “Wonder Woman 1984”

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan pas pubertetit, duke u bërë shumë më tërheqës (Foto)

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan pas pubertetit, duke u bërë shumë më tërheqës (Foto)

Yjet
Jennifer Garner në lidhje me Chris Pine?

Jennifer Garner në lidhje me Chris Pine?

Po Flitet