LAJMI I FUNDIT:

U duk se pështyu Chris Pinen, Harry Styles tallet me spekulimet teksa thotë se kjo ishte arsyeja pse shkoi në Festivalin e Filmit në Venecia

U duk se pështyu Chris Pinen, Harry Styles tallet me spekulimet teksa thotë se kjo ishte arsyeja pse shkoi në Festivalin e Filmit në Venecia

Mediat sociale u vërshuan me komente nga më të ndryshmet të martën (6 shtator) pasi një gazetar sugjeroi se Styles dukej duke pështyrë teksa ishte ulur pranë aktorit, Chris Pine në premierën e filmit të tyre të ri “Don’t Worry Darling” në Festivalin e Filmit në Venecia.

Reklama

Por, një burim i afërt me këngëtarin e kthyer në aktor e kishte mohuar më herët këto spekulime.

Përfaqësuesi i aktorit amerikan Pine e quajti pretendimin si “një histori qesharake”, shkruan BBC.

Pas kthimit nga festivali i filmit, Styles qeshi ndërsa u tha fansave të mërkurën në mbrëmje: “Unë shkova shumë shpejt në Venecia për të pështyj Chris Pine… por mos kini frikë, ne jemi kthyer”.

Videot dhe spekulimet në internet sugjeruan se kur Styles u ul për premierën e së dielës, ai u duk se pështyu mbi aktorin, i cili ishte ulur mes tij dhe regjisores së filmit Olivia Wilde.

Pine pushoi së duartrokitur dhe shikoi në prehrin e tij përpara se të buzëqeshte.

Zëdhënësi i aktorit të “Star Trek” dhe “Wonder Woman” shtoi në fillim të kësaj jave se ishte “një trillim i plotë dhe rezultat i një iluzioni të çuditshëm në internet që është qartësisht mashtrues dhe lejon spekulime të marra”.

“Nuk ka asgjë përveç respektit midis këtyre dy burrave dhe çdo sugjerim përndryshe është një përpjekje e hapur për të krijuar dramë që thjesht nuk ekziston”, thanë përfaqësuesit e aktorit.

Kjo vjen pas një varg polemikash rreth filmit, pasi Florence Pugh, e cila luan partneren e Styles në ekran, kaloi në tapetin e kuq në premierën, por në mënyrë të dukshme mungoi në konferencën për shtyp.

Kur u pyet për raportet e një përçarjeje nga një gazetar, Wilde, e cila është partnerja e Styles në jetën reale, tha se ajo nuk do të kontribuonte në “thashethemet e pafundme të tabloideve dhe gjithë zhurmën atje”, duke zgjedhur në vend të kësaj të lavdëronte aftësitë e aktrimit të Pugh.

Aktorja angleze postoi një mesazh të vonuar në Instagram të mërkurën, krahas një fotoje të saj dhe të yjeve në tapetin e kuq të Venecias.

“Çfarë momenti ishte ky?”Një përgëzim masiv për të gjithë ata që qëndrojnë në atë tapet. Ne patëm premierë në Venecia! Një fitore e madhe e mrekullueshme në vetvete”, ka shkruar Pugh.

Roli i Styles përballë Pugh fillimisht ishte menduar të ishte luajtur nga Shia LaBeouf, të cilën Wilde së fundmi tha se e kishte pushuar sepse “procesi i tij nuk ishte i favorshëm për etikën që unë kërkoj në prodhimet e mia”.

Por aktori amerikan e mohoi këtë, duke thënë për Variety se ai “e kishte lënë filmin për shkak të mungesës së kohës së provës”.

Harry Styles puth në buzë Nick Kroll gjatë premierës së “Don't Worry Darling” në Festivalin e Filmit në Venecia
Lexo po ashtu Harry Styles puth në buzë Nick Kroll gjatë premierës së “Don't Worry Darling” në Festivalin e Filmit në Venecia

LaBeouf ndezi më tej flakët e polemikave duke shpërndarë një video që Wilde dyshohet se i dërgoi atij në vitin 2020, duke i kërkuar që të kthehej në produksion dhe duke e pyetur nëse ai dhe Pugh mund të “bënin paqe”.

Ndërkohë, “Don’t Worry Darling”, i cili do të shfaqet në kinematë në Mbretërinë e Bashkuar më vonë këtë muaj, ka marrë komente të ndryshme nga kritikët. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori