LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan pas pubertetit, duke u bërë shumë më tërheqës (Foto)

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan pas pubertetit, duke u bërë shumë më tërheqës (Foto)
George Clooney

Sot ata janë të famshëm dhe të bukur.

Disa prej tyre janë të njohur pë stilin në të veshur dhe disa të tjerë përfaqësojnë markat më të njohura të modës.


Njerëzit flasin dhe shkruajnë rreth tyre gjatë gjithë kohës dhe i shikojnë fytyrat e tyre në kopertinat e revistave, shkruan Bright Side, transmeton Telegrafi.

Dhjetë të famshmit që kanë "harruar" se çfarë është dieta (Foto)
Lexo po ashtu Dhjetë të famshmit që kanë "harruar" se çfarë është dieta (Foto)

Por shikoni këto fotografi! A mendoni se ndonjëri prej tyre mund të imagjinonte se ata do të rriteshin dhe do të bëheshin kaq të bukur?

Më poshtë, ju sjellim disa prej yjeve që kritikoheshin për dukjen e tyre gjatë adoleshencës, por më pas u shndërruan tërësisht, duke u bërë më të bukurit e Hollywoodit.

George Clooney

January Jones

Chris Pine

Taylor Swift

Zac Efron

Nicole Kidman

Matthew Lewis

Julia Roberts

Rashida Jones

Tom Cruise

Zooey Deschanel

Kristen Stewart

Jake Gyllenhaal

Chris Pratt

Megan Fox

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

Magazina
“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

Magazina
Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Magazina
Rihanna tregon stilin e saj të patëmetë, ndërsa mbështet partnerin ASAP Rocky në Coachella

Rihanna tregon stilin e saj të patëmetë, ndërsa mbështet partnerin ASAP Rocky në Coachella

Magazina
“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

Magazina

"Gabim, stop, stop, stop", një kanaçe u hodh drejt Alketa Vejsiut gjatë X Factorit - reagimi i saj ishte i menjëhershëm

Magazina
Kalo në kategori