Sot ata janë të famshëm dhe të bukur.

Reklama

Disa prej tyre janë të njohur pë stilin në të veshur dhe disa të tjerë përfaqësojnë markat më të njohura të modës.

Njerëzit flasin dhe shkruajnë rreth tyre gjatë gjithë kohës dhe i shikojnë fytyrat e tyre në kopertinat e revistave, shkruan Bright Side, transmeton Telegrafi.

Dhjetë të famshmit që kanë "harruar" se çfarë është dieta (Foto) Dhjetë të famshmit që kanë "harruar" se çfarë është dieta (Foto)

Por shikoni këto fotografi! A mendoni se ndonjëri prej tyre mund të imagjinonte se ata do të rriteshin dhe do të bëheshin kaq të bukur?

Më poshtë, ju sjellim disa prej yjeve që kritikoheshin për dukjen e tyre gjatë adoleshencës, por më pas u shndërruan tërësisht, duke u bërë më të bukurit e Hollywoodit.

Reklama

George Clooney

January Jones

Chris Pine

Taylor Swift

Reklama

Zac Efron

Nicole Kidman

Matthew Lewis

Julia Roberts

Rashida Jones

Tom Cruise

Zooey Deschanel

Kristen Stewart

Jake Gyllenhaal

Chris Pratt

Megan Fox

/Telegrafi/