Gal Gadot e ka shpërndarë një fotografi të re nga “Wonder Woman 1984”, vazhdimin e ri të filmit të Patty Jenkins me superheroinën.

Regjisorja edhe më herët ka treguar në lidhje me xhirimet dhe kthimin e Chris Pine në rolin e Steve Trevor dhe për kostumet e superheroinës që interpretohet nga Gadot, mirëpo ekskluzivitetin për debutimin e imazhit të ‘Wonder Woman’ e ka pasur vet aktorja izraelite.

Reklama

She's back… 🙅🏻‍♀️ #WW84

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on Jun 16, 2018 at 3:10am PDT

Ajo e ka publikuar fotografinë në rrjetet sociale, me një mbishkrim te thjeshtë: “Ajo është kthyer”, duke e shoqëruar me hashtagun e filmit të ri.

Të gjitha lajmet për Gal Gadot Të gjitha lajmet për Gal Gadot

Vazhdimi i ri i “Wonder Woman” do të përfshijë periudha nga Lufta e Parë Botërore deri në vitin 1984.

Reklama

Shumëkush është befasuar për rikthimin e Pine në “Wonder Woman 2”, kur kihet parasysh se ai vdes në filmin e parë.

Reklama

Filmi i parë “Wonder Woman” nga viti 2017, i bazuar në karakterin e DC Comics, rezultoi jashtëzakonisht i suksseshëm me mbi 820 milionë dollarë përfitime.

Krahas Gadot dhe Pine, në atë film luajnë edhe Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Said Taghmaoui, Connie Nielsen e Elena Anaya. /Telegrafi/