LAJMI I FUNDIT:

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani
1. Gigi Hadid dhe nëna e saj, Yolanda Foster

Të famshmit kanë punuar shumë për të qenë të suksesshëm në jetë, por disa nga cilësitë e tyre vijnë nga djepi, ose më saktë, nga nënat e tyre.

Në disa raste, ne mund të njohim të njëjtën buzëqeshje, në të tjerët të njëjtën vështrim të thellë para kamerës, por në të gjitha, ka një elegancë të trashëguar.

Bright Side ka sjell një koleksion plot me kujtime për fotografitë e vjetra, për të treguar se si ishin nënat e këtyre personave të famshëm kur ishin në moshën që janë tani fëmijët e tyre. /Telegrafi/

1. Gigi Hadid dhe nëna e saj, Yolanda Foster 

2. Dakota Johnson dhe nëna e saj, Melanie Griffith 

3. Gisele Bündchen dhe nëna e saj, Vânia Nonnenmacher 

4. Kate Middleton dhe nëna e saj, Carole Middleton 

5. Gwyneth Paltrow dhe nëna e saj, Blythe Danner 

6. Angelina Jolie dhe nëna e saj, Marcheline Bertrand 

7. Anne Hathaway dhe nëna e saj, Kate McCauley Hathaway 

8. Miley Cyrus dhe nëna e saj, Tish Cyrus 

9. Drew Barrymore dhe nëna e saj, Jaid Barrymore 

10. Mia Farrow dhe nëna e saj, Maureen O’Sullivan 

11. John Stamos dhe nëna e tij, Loretta Phillips 

12. Eva Amurri dhe nëna e saj, Susan Sarandon 

13. Kate Hudson dhe nëna e saj, Goldie Hawn 

14. Riley Keough dhe nëna e saj, Lisa Marie Presley 

15. Mammie Gummer dhe nëna e saj, Meryl Streep 

16. Dylan Penn dhe nëna e saj, Robin Wright 

17. Benedict Cumberbatch dhe nëna e tij, Wanda Ventham 

18. Sailor Brinkley Cook dhe nëna e saj, Christie Brinkley 

19. Toby Stephens dhe nëna e tij, Maggie Smith 

20. Isabella Rossellini dhe nëna e saj, Ingrid Bergman 

21. Chris Pine dhe nëna e tij, Gwynne Gilford

Në trend Magazina

Më shumë
Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Magazina

"Mos u gëzoni herët", Ivana Knoll thumbon tifozët pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori