LAJMI I FUNDIT:

Chris Pine befason me ndryshimin në dukje, mezi njihet me flokët dhe mjekrën e gjatë

Chris Pine befason me ndryshimin në dukje, mezi njihet me flokët dhe mjekrën e gjatë

Aktori i njohur, Chris Pine shfaqi fizikun e tonifikuar në një bluzë të bardhë kur u pa në Los Angeles këtë javë.

Reklama

Pine befasoi me dukjen e tij të re kur u pa me flokë deri te supet dhe një mjekër të gjatë dhe të thinjur.

Pamja e tij aktuale ishte shumë larg asaj me të cilën ai njihet që kur u bë i famshëm në filmat e “Star Trek”.

Foto: Backgrid

Në qafë mbante një gjerdan prej ari, teksa u pa i veshur me në një palë pantallona të shkurtra të zeza dhe me syze dielli, shkruan DailyMail.

Dalja e fundit e Chris vjen pas lajmeve se ai po planifikon të bëjë debutimin e tij si regjisor me një film misterioz komik të quajtur “Poolman”.

Foto: Backgrid

Ai gjithashtu do të luajë në film mes një kasti aktorësh si Annette Bening dhe Danny DeVito, sipas Deadline.

Në komedinë misterioze, Pine portretizon një “ëndërrimtar dhe filozof të pafat, i cili i kalon ditët e tij duke u kujdesur për pishinën e bllokut të apartamenteve Tahitian Tiki në Los Angeles”.

Foto: Backgrid

Përveç regjisë dhe interpretimit në film, Chris është gjithashtu bashkë-skenarist me Ian Gotler, i cili luajti me të në disa filma të shkurtër në 2014.

Pine u kap për herë të fundit nga paparacët në nëntor të 2021 kur ishte duke u shoqëruar me ish-partneren, Zoë Kravitz.

Foto: Getty Images

Pine dhe Kravitz, 33 vjeç, u lidhën për herë të parë në vitin 2010 pasi kaluan kohë së bashku në Met Gala të atij viti. Tre vjet më vonë, spekulimet e lidhjeve u përhapën teksa morën pjesë së bashku në disa evente në Javën e Modës në Londër.

Por, asnjëra palë nuk konfirmuar asnjëherë romancën mes tyre.

Ndërkohë, Kravitz aktualisht po takohet me yllin e “Magic Mike”, Channing Tatum. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Beatrix Ramosaj shkëlqen në fustan të kuq teksa feston ditëlindjen e 29-të

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Rita Ora shoqërohet nga bashkëshorti Taika Waititi edhe gjatë stërvitjeve, çifti shfaqen në formë të mirë përkrah njëri-tjetrit

Magazina
Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Luizi tregon se çfarë raportesh ka me Efin pas përfundmit të Big Brother VIP Albania

Magazina
Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Magazina
Kalo në kategori