LAJMI I FUNDIT:

Adam Sandler

21 Artikuj

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Valmira Rrustemi
Jennifer Aniston dhe Adam Sandler konfirmojnë vazhdimin e filmit  “Murder Mystery”, në Netflix

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler konfirmojnë vazhdimin e filmit “Murder Mystery”, në Netflix

TV / Film
Videoja e kamarieres u bë hit sepse ajo nuk e kuptonte se ishte aktori i njohur ai të cilit i tha se duhej të priste për gjysmë ore

Videoja e kamarieres u bë hit sepse ajo nuk e kuptonte se ishte aktori i njohur ai të cilit i tha se duhej të priste për gjysmë ore

Fun Lajme
Forbes: Dhjetë aktorët më të paguar gjatë vitit 2020

Forbes: Dhjetë aktorët më të paguar gjatë vitit 2020

Yjet
Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Yjet
Adam Sandler në kërkim të vazhdueshëm të parave në dramën kriminale “Uncut Gems”

Adam Sandler në kërkim të vazhdueshëm të parave në dramën kriminale “Uncut Gems”

TV / Film
Publikohet lista e Forbes me aktorët më të paguar për vitin 2019

Publikohet lista e Forbes me aktorët më të paguar për vitin 2019

TV / Film
Komedia e re e Anistonit dhe Sandlerit po thyen të gjitha rekordet në Netflix

Komedia e re e Anistonit dhe Sandlerit po thyen të gjitha rekordet në Netflix

TV / Film
Top 10 aktorët më të paguar në botë për vitin 2018

Top 10 aktorët më të paguar në botë për vitin 2018

TV / Film
Dhjetë aktorët më të paguar për vitin 2018

Dhjetë aktorët më të paguar për vitin 2018

TV / Film
George Clooney aktori më i paguar

George Clooney aktori më i paguar

TV / Film
Dymbëdhjetë zërat e të famshmëve që ‘fshihen’ prapa karikaturave tona të preferuara

Dymbëdhjetë zërat e të famshmëve që ‘fshihen’ prapa karikaturave tona të preferuara

TV / Film
Personat që ngjajnë shumë me fytyrat publike

Personat që ngjajnë shumë me fytyrat publike

Yjet
Njëzet aktorët më të pasur të kohëve moderne (Foto)

Njëzet aktorët më të pasur të kohëve moderne (Foto)

TV / Film
Yjet që u martuan me fansat e tyre (Foto)

Yjet që u martuan me fansat e tyre (Foto)

Yjet
Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Yjet
Pëlqehet dueti emotiv i Miley Cyrus dhe Adam Sandler (Foto/Video)

Pëlqehet dueti emotiv i Miley Cyrus dhe Adam Sandler (Foto/Video)

Muzikë
14 aktorët që me mjeshtri luajtën role në gjininë e kundërt (Foto)

14 aktorët që me mjeshtri luajtën role në gjininë e kundërt (Foto)

TV / Film
Pos që ishin të mrekullueshëm, disa filma romantikë u bazuan në ngjarje të vërteta (Foto)

Pos që ishin të mrekullueshëm, disa filma romantikë u bazuan në ngjarje të vërteta (Foto)

TV / Film