LAJMI I FUNDIT:

Mark Zuckerberg

373 Artikuj

Twitter fiton përkrahjen e udhëheqësit të lartë të Talebanëve: Një platformë që lejon lirinë e fjalës

Twitter fiton përkrahjen e udhëheqësit të lartë të Talebanëve: Një platformë që lejon lirinë e fjalës

Lajme Teknologji
Jeff Bezos i bashkohet Threads – Zuckerberg e mirëpret

Jeff Bezos i bashkohet Threads – Zuckerberg e mirëpret

Media Sociale
Meta mund të bëhet edhe më dominuese në segmentin e rrjeteve sociale me aplikacionin Threads

Meta mund të bëhet edhe më dominuese në segmentin e rrjeteve sociale me aplikacionin Threads

Lajme Teknologji
Harrojini boksat dhe mendoni se çfarë “Threads” do të thotë për jetën tonë kombëtare

Harrojini boksat dhe mendoni se çfarë “Threads” do të thotë për jetën tonë kombëtare

David Zurawik
Pa e mbyllur llogarinë në Instagram, nuk mund ta fshini profilin në Threads

Pa e mbyllur llogarinë në Instagram, nuk mund ta fshini profilin në Threads

Media Sociale
Veçoritë që mund të vijnë së shpejti në ‘Threads’

Veçoritë që mund të vijnë së shpejti në ‘Threads’

Lajme Teknologji
Tridhjetë milionë njerëz iu bashkuan ‘Threads’ që në ditën e parë – thotë Zuckerberg

Tridhjetë milionë njerëz iu bashkuan ‘Threads’ që në ditën e parë – thotë Zuckerberg

Aplikacione
Aty ku jeni ju, jemi edhe ne – portalin Telegrafi mund ta ndiqni edhe përmes ‘Threads’

Aty ku jeni ju, jemi edhe ne – portalin Telegrafi mund ta ndiqni edhe përmes ‘Threads’

Lajme Teknologji
Cili ishte postimi i parë i Zuckerbergut në Threads?

Cili ishte postimi i parë i Zuckerbergut në Threads?

Lajme Teknologji
Pas 11 vjetësh Zuckerberg bëri një postim në Twitter “për t’u tallur me Muskun”

Pas 11 vjetësh Zuckerberg bëri një postim në Twitter “për t’u tallur me Muskun”

Lajme Teknologji
Presidentja Vjosa Osmani bëhet zyrtarja e parë në Kosovë që hap llogari në platformën Threads

Presidentja Vjosa Osmani bëhet zyrtarja e parë në Kosovë që hap llogari në platformën Threads

Media Sociale
Aplikacioni Threads i Meta-s i disponueshëm edhe në Kosovë, ja si mund të regjistroheni

Aplikacioni Threads i Meta-s i disponueshëm edhe në Kosovë, ja si mund të regjistroheni

Lajme Teknologji
Meta lanson aplikacionin Threads, mbi 10 milionë regjistrime që në orët e para

Meta lanson aplikacionin Threads, mbi 10 milionë regjistrime që në orët e para

Lajme Teknologji
Meta lanson të enjten aplikacionin që do të rivalizojë Twitter-in

Meta lanson të enjten aplikacionin që do të rivalizojë Twitter-in

Lajme Teknologji
Qeveria italiane e hapur si nikoqire për ‘duelin e titanëve’ mes Musk dhe Zuckerberg në Koloseumin e Romës

Qeveria italiane e hapur si nikoqire për ‘duelin e titanëve’ mes Musk dhe Zuckerberg në Koloseumin e Romës

Lajme Teknologji
“Përplasja e titanëve”, dueli mes Musk dhe Zuckerberg zgjon interesim të madh – themeluesi i Tesla stërvitet me ‘podcasterin’ Lex Fridman

“Përplasja e titanëve”, dueli mes Musk dhe Zuckerberg zgjon interesim të madh – themeluesi i Tesla stërvitet me ‘podcasterin’ Lex Fridman

Lajme Teknologji
Shefi i UFC-së: Përleshja midis Musk dhe Zuckerberg do të ishte më e madhja ndonjëherë në historinë e botës

Shefi i UFC-së: Përleshja midis Musk dhe Zuckerberg do të ishte më e madhja ndonjëherë në historinë e botës

Amerika
“Më dërgo lokacionin” – Musk dhe Zuckerberg bien dakord për t’u ndeshur në ‘një luftë kafazi’

“Më dërgo lokacionin” – Musk dhe Zuckerberg bien dakord për t’u ndeshur në ‘një luftë kafazi’

Lajme Teknologji
Zuckerberg prezantoi syzet e reja VR

Zuckerberg prezantoi syzet e reja VR

Lajme Teknologji


mob5