LAJMI I FUNDIT:

John Travolta

60 Artikuj

Katërmbëdhjetë filmat ikonikë që në fillim janë krijuar për aktorë tjerë – si do të dukeshin ata?

Katërmbëdhjetë filmat ikonikë që në fillim janë krijuar për aktorë tjerë – si do të dukeshin ata?

Yjet
Filmi i ri i John Travoltas pëson fiasko në kinematë amerikane

Filmi i ri i John Travoltas pëson fiasko në kinematë amerikane

TV / Film
John Travolta rrëfen ngjarjen kur fansja u fsheh në dhomë për t’a takuar

John Travolta rrëfen ngjarjen kur fansja u fsheh në dhomë për t’a takuar

Magazina
John Travolta ngatërron Jade Jolie me Taylor Swift, tenton t’ia japë asaj çmimin gabimisht në vend të këngëtares

John Travolta ngatërron Jade Jolie me Taylor Swift, tenton t’ia japë asaj çmimin gabimisht në vend të këngëtares

Yjet
Bebe Rexha pozon përkrah John Travoltas në MTV Video Music Awards

Bebe Rexha pozon përkrah John Travoltas në MTV Video Music Awards

Yjet
Dymbëdhjetë yjet e famshëm që nuk patën frikë të ndryshojnë pamjen e tyre rrënjësisht

Dymbëdhjetë yjet e famshëm që nuk patën frikë të ndryshojnë pamjen e tyre rrënjësisht

Yjet
Blerim Destani flet për filmin ku shfaqet edhe Morgan Freeman dhe John Travolta

Blerim Destani flet për filmin ku shfaqet edhe Morgan Freeman dhe John Travolta

TV / Film
Publikohet filmi “The Poison Rose”, ku Blerim Destani luan përkrah John Travolta dhe Morgan Freeman

Publikohet filmi “The Poison Rose”, ku Blerim Destani luan përkrah John Travolta dhe Morgan Freeman

Yjet
Noizy dhe Xhevdet Jashari shprehen krenarë për Blerim Destanin, i cili do të paraqitet në të njëjtin film me John Travolta e Morgan Freeman

Noizy dhe Xhevdet Jashari shprehen krenarë për Blerim Destanin, i cili do të paraqitet në të njëjtin film me John Travolta e Morgan Freeman

TV / Film
Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan tërësisht pamjen e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan tërësisht pamjen e tyre

Yjet
John Travolta: Po ndihem mirë si tullac

John Travolta: Po ndihem mirë si tullac

Yjet
Nëntë të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e tyre më të madh

Nëntë të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e tyre më të madh

Yjet
Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Yjet
Nga 15 qershori nis shfaqja e filmit “Gotti” të Travoltas, ku luan edhe aktori shqiptar Victor Gojcaj

Nga 15 qershori nis shfaqja e filmit “Gotti” të Travoltas, ku luan edhe aktori shqiptar Victor Gojcaj

TV / Film
Vallëzimi interesant i John Travoltas nën ritmet e “Just A Lil Bit” të 50 Cent

Vallëzimi interesant i John Travoltas nën ritmet e “Just A Lil Bit” të 50 Cent

Yjet
John Travolta fotografohet i përgjakur në xhirimet e filmit të ri

John Travolta fotografohet i përgjakur në xhirimet e filmit të ri

TV / Film
Skandalet më të mëdha seksuale të yjeve me famë botërore

Skandalet më të mëdha seksuale të yjeve me famë botërore

Yjet
Si dukeshin yjet në ‘Oscar’-in e tyre të parë (Foto)

Si dukeshin yjet në ‘Oscar’-in e tyre të parë (Foto)

Yjet
Armët, plumbat, ballafaqimi, xhirimi i ngadalësuar e pëllumbat – disa nga shenjat dalluese në filmat e John Woo

Armët, plumbat, ballafaqimi, xhirimi i ngadalësuar e pëllumbat – disa nga shenjat dalluese në filmat e John Woo

Imran Amiti
Aktorët që u transformuan tërësisht për rolet e tyre falë makijazhit (Foto)

Aktorët që u transformuan tërësisht për rolet e tyre falë makijazhit (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Agron Shala
Njëzeteshtatë fotografi të rralla të yjeve të famshëm, nga të cilat çdo shikues befasohet (Foto)

Njëzeteshtatë fotografi të rralla të yjeve të famshëm, nga të cilat çdo shikues befasohet (Foto)

Yjet
Travolta akuzohet për ngacmim seksual (Foto)

Travolta akuzohet për ngacmim seksual (Foto)

Po Flitet