Ndonjëherë kemi vështirësi në marrjen e vendimit për të shkurtuar flokët tanë, madje as duke mos përmendur se po vdesim për një ngjyrë krejt tjetër.

Reklama

Ndërkohë, të famshmit janë më të guximshëm në këto raste – disa prej tyre ngjyrosin flokët e tyre të purpurt, ndërsa të tjerët i rruajnë flokët plotësisht.

Ndonjëherë ata ndryshojnë stilin e tyre dhe duken kaq drastik, se iu merr fansave të tyre pak kohë për t’u mësuar me ta.

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Bright Side shkruan se një person duhet të jetë me të vërtetë i guximshëm për të eksperimentuar me pamjen e tij dhe admirohet nga çdokush ai që arriti të kalojë nëpër këto transformime unike.

Reklama

Ne as që i njohim disa nga këta të famshëm.

Në fund të artikullit, ka një bonus duke pritur për ju – një këngëtare që nuk ka frikë nga ndonjë lloj transformimi dhe ndryshon pamjet e saj ekstravagante aq shpesh sa ju ndryshoni çorapet. /Telegrafi/

Reklama

Conchita Wurst

Cara Delevingne

Bill Kaulitz

Tom Kaulitz

Charlize Theron

Azis

Kristen Stewart

Channing Tatum

Zac Efron

Emma Roberts

John Travolta

Maisie Williams

Bonus: Katy Perry – kush nuk është e frikësuar për ndryshimin e pamjes