LAJMI I FUNDIT:

Blerim Destani flet për filmin ku shfaqet edhe Morgan Freeman dhe John Travolta

Blerim Destani flet për filmin ku shfaqet edhe Morgan Freeman dhe John Travolta

Blerim Destani ka shënuar një tjetër sukses rrafshin ndërkombëtar të kinematografisë.

Ashtu siç është paralajmëruar edhe më parë, aktori shqiptar është bërë pjesë e filmit hollivudian, “The Poison Rose”.

Në rolet kryesore shfaqen dy aktorët më të famshëm – Morgan Freeman si dhe John Travolta.

“Puna është punë, disa të ligjshme dhe disa të paligjshme. E imja ndodh të jetë e ndytë. Karakteri i Lorenzo Rodrigezit e bëri rolin tim shumë të veçantë”, ka shkruar ndër të tjerash artisti.

Filmi është i zhanrit triler/mister, ndërsa regjisorë janë George Gallo, Luca Giliberto dhe Francesco Cinquemani.

Ndryshe, Destanin do ta shohim edhe në projektet e tjera  filmike ekranet e mëdha të kinemave botërore. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina

"Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop" - Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori