LAJMI I FUNDIT:

Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Gjithkush ndryshon me moshën dhe sigurisht të famshmit nuk bëjnë përjashtim.

Pak njerëz kujtojnë se kush u bë i famshëm në filma, shfaqje televizive dhe video muzikore në vitin 2000.

Videot muzikore të Avril Lavigne nuk janë më në MTV dhe aktorët nga “American Pie” janë tani të paktën 40 vjeç.

Bright Side ka gjetur disa fotografi që do të tregojnë se sa shumë të famshmit që nga koha kur ata ishin shumë popullorë. /Telegrafi/

1. Avril Lavigne

2. Edward Furlong

3. Kylie Minogue

4. Josh Hartnett

5. Courteney Cox

6. Lucy Lawless

7. Pink

8. Paris Hilton

9. Jessica Simpson

10. Christian Slater

11. Kevin Sorbo

12. Mena Suvari

13. John Travolta

14. Fergie

15. Alyssa Milano

16. Thomas Jane

17. Sarah Michelle Gellar

18. Freddie Prinze Jr.

19. Heidi Klum

20. Tom Welling

21. Jennifer Coolidge

22. Jodie Foster

23. Alicia Silverstone

24. Hilary Duff

25. Amy Lee

26. Brendan Fraser

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk kam pasur kah t'ia mbaj", Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga bashkëshorti abuziv në Suedi

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina

"Të lutem babi ndalu", Drenusha tregon thirrjet që vajza e saj ia bënte ish-burrit në momentet agresive mes prindërve

Magazina
Kalo në kategori