LAJMI I FUNDIT:

Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)

Dymbëdhjetë aktorët të cilët shkëlqyeshëm u transformuan në figura shumë më të reja për rolet e tyre (Foto)
Frank Abagnale / Leonardo DiCaprio

Ndërkohë që shikojmë filmat tanë të preferuar, ne shpesh zhytemi në komplot dhe harrojmë se personazhet që shohim janë imagjinarë dhe se ato luhen nga njerëz të vërtetë.

Reklama

Ndonjëherë nuk vërehemi se aktorët janë shumë më të vjetër se imazhet e tyre të ekranit sepse veprimi i tyre është kaq i mirë!

Dymbëdhjetë filmat e animuar të Pixar-it që kanë një kuptim të thellë psikologjik dhe përçojnë mesazhe të veçanta (Foto)
Lexo po ashtu Dymbëdhjetë filmat e animuar të Pixar-it që kanë një kuptim të thellë psikologjik dhe përçojnë mesazhe të veçanta (Foto)

Bright Side mblodhi 12 të famshëm që arritën të fshehin moshën e tyre para kamerave dhe ne gjithashtu përgatitëm një surprizë të vogël për të gjithë dashamirët e filmit në fund të artikullit, transmeton Telegrafi.

Peter Parker / Andrew Garfield

Daenerys Targaryen / Emilia Clarke

Holly Golightly / Audrey Hepburn

Frank Abagnale / Leonardo DiCaprio

Katniss Everdeen / Jennifer Lawrence

Danny Zuko / John Travolta

Scarlett O’Hara / Vivien Leigh

Mikhail Rakitin / Ralph Fiennes

Eddard Stark / Sean Bean

Clu / Jeff Bridges

Yentl / Barbra Streisand

Severus Snape / Alan Rickman

Bonus: Josh / Tom Hanks

/Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori