LAJMI I FUNDIT:

John Travolta ngatërron Jade Jolie me Taylor Swift, tenton t’ia japë asaj çmimin gabimisht në vend të këngëtares

John Travolta ngatërron Jade Jolie me Taylor Swift, tenton t’ia japë asaj çmimin gabimisht në vend të këngëtares

Pesë vjet pasi prezantoi gabimisht Idina Menzel si Ad Adele Dazeem në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve “Oscars”, John Travolta ka goditur përsëri me një gabim në një shfaqje çmimesh të mëdha.

Ndërsa prezantoi çmimin “Videoja më e mirë e vitit” në MTV Video Music Awards të hënën në mbrëmje së bashku me Queen Latifah, ylli i Pulp Fiction gaboi duke iu drejtuar Jade Jolie, për çmimin që në të vërtetë e fitoi këngëtarja Taylor Swift, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Pasi Latifah njoftoi se Swift ishte fituese për klipin e saj “You need To Calm Down”, aktori 65-vjeçar iu drejtua Joliet me trofeun e MTV VMA, i njohur si “Njeriu me hënë”.

Në momentin që e pa se kishte bërë gabim, Travolta vetëm rrahu shpatullat e Jade Jolie, e ndërsa priti Taylor Swiftin që të vinte në skenë.

Legjenda e aktrimit më pas ktheu kokën anash dhe filloi të kërkonte të vërtetën, Taylor Swift.

Ndërkohë, këngëtarja ishte ende duke përqafuar disa njerëz rreth saj, në momentin që iu kumtua lajmi se ajo ishte fituese e këtij çmimi.

Sigurisht që ajo doli në skenë dhe mbajti një fjalim shumë mirënjohës dhe të përulur, duke falënderuar përkrahësit e saj ndërsa përmendi komunitetin LGBT dhe Aktin e Barazisë. /Telegrafi/

Taylor Swift fitoi çmimin “Videoja më e mirë” në MTV Video Music Awards 2019 (Foto: Bryan Bedder/Getty Images/Guliver)

Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Kalo në kategori