LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan tërësisht pamjen e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndryshuan tërësisht pamjen e tyre

Yjet kanë shumë arsye për ndryshim të vazhdueshëm.

Disa ndryshojnë pamjen e tyre për të hequr qafe një imazh klishe, si Emma Watson dhe Miley Cyrus.

Të tjerë presin dhe ngjyrosin flokët e tyre për një rol të ri.

Shumica e aktorëve madje bëhen tullac – kjo nuk është gjithmonë e nevojshme për shkak të ekzistencës së parukeve tullac, por aktorët e marrin seriozisht punën e tyre dhe e bëjnë këtë për të realizuar karakterin e tyre.

Njëmbëdhjetë aktorët që janë të famshëm vetëm nga një rol, dhe më pas nuk patën karrierë të suksesshme
Lexo po ashtu Njëmbëdhjetë aktorët që janë të famshëm vetëm nga një rol, dhe më pas nuk patën karrierë të suksesshme

Si rezultat, ata shpesh shfaqen me një pamje të re dhe të papritur që i lë disa njerëz të hedhur nga bukuria e tyre dhe të tjerët që kërkojnë pyetjen e vazhdueshme “Pse?”.

Bright Side ka sjell disa transformime për ju që na tregojnë pamjen e re të yjeve që të gjithë ne i njohim dhe i duam. /Telegrafi/

1. Katy Perry

2. Joey King

3. Mckenna Grace

4. Emilia Clarke

5. Cara Delevingne

6. Chris Pratt

7. Charlize Theron

8. Rowan Blanchard

9. Julianne Hough

10. Emilie de Ravin

11. Emma Roberts

12. Kate Hudson

13. Jonah Hill

14. John Travolta

15. Taylor Momsen

Në trend Magazina

Më shumë
Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Arrestimi i Liam Osmanit në Big Brother, avokati: Për dënimin s'kishte dijeni as policia, nuk e ndaluan as kur zbriti në Rinas

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Drilon Gashi reagon pas vendimit të RTK-së për të ndaluar transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

Magazina
I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

I mbyll derën e tualetit dhe e shtyen - sherr mes Sarës dhe Françeskës në Big Brother

Magazina
Iu ndalua transmetimi i emisionit të saj në RTK, Adelina flet sërish: Mendoj që meriton të dëgjohet një aspekt i moderuar i fesë islame

Iu ndalua transmetimi i emisionit të saj në RTK, Adelina flet sërish: Mendoj që meriton të dëgjohet një aspekt i moderuar i fesë islame

Magazina
'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

'Zarf i zi' në Big Brother VIP, anulohet televotimi i së martës - paralajmërohen banorët

Magazina
Kalo në kategori