LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

233 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Manikyr dhe pedikyr
Si të zmadhohen buzët me ndihmën e lapsit dhe shkëlqyesit?

Si të zmadhohen buzët me ndihmën e lapsit dhe shkëlqyesit?

Grim
Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Hailey Bieber shkëlqen teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode pas fitores ligjore

Hailey Bieber shkëlqen teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode pas fitores ligjore

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Justin Bieber fotografohet nga paparacët duke shijuar momentet intime me gruan gjatë pushimeve verore

Justin Bieber fotografohet nga paparacët duke shijuar momentet intime me gruan gjatë pushimeve verore

Yjet
Hailey Bieber tregon barkun e tonifikuar me bikini, teksa po shijon pushimet me bashkëshortin Justin Bieber në Idaho

Hailey Bieber tregon barkun e tonifikuar me bikini, teksa po shijon pushimet me bashkëshortin Justin Bieber në Idaho

Moda
Hailey Bieber nxjerr në pah lëkurën e përsosur dhe trupin e tonifikuar në reklamën e re për markën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode Skin

Hailey Bieber nxjerr në pah lëkurën e përsosur dhe trupin e tonifikuar në reklamën e re për markën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode Skin

Moda
“Puthe një kanadez nëse e di çfarë është mirë për ty” – Hailey Bieber shfaqet në momente intime me Justinin

“Puthe një kanadez nëse e di çfarë është mirë për ty” – Hailey Bieber shfaqet në momente intime me Justinin

Yjet
Moda e Barbie po bëhet trend nga personazhe të famshme si Megan Fox, Kim Kardashian e Hailey Bieber

Moda e Barbie po bëhet trend nga personazhe të famshme si Megan Fox, Kim Kardashian e Hailey Bieber

Keshilla Modë
Hailey Bieber paditet për linjën e produkteve “Rhode”

Hailey Bieber paditet për linjën e produkteve “Rhode”

Bukuri dhe Kujdes
Justin Bieber ndihet më mirë pas diagnostikimit me sindromën Ramsay Hunt

Justin Bieber ndihet më mirë pas diagnostikimit me sindromën Ramsay Hunt

Yjet
‘Skuqja nga dielli’ është trendi i preferuar i të famshmeve si Hailey Bieber dhe Addison Rae

‘Skuqja nga dielli’ është trendi i preferuar i të famshmeve si Hailey Bieber dhe Addison Rae

Grim
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim
Hailey Bieber flet më në detaje për sulmin në tru, teksa tregon se më pas iu nënshtrua një operacioni në zemër

Hailey Bieber flet më në detaje për sulmin në tru, teksa tregon se më pas iu nënshtrua një operacioni në zemër

Yjet
Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Modë
Hailey Bieber duket si Britney Spears e viteve ’90 me modelin e zgjedhur të flokëve

Hailey Bieber duket si Britney Spears e viteve ’90 me modelin e zgjedhur të flokëve

Flokë dhe stil
Justin dhe Hailey Bieber shijojnë një darkë romantike në New York pas pretendimeve se çifti janë në pritje të fëmijës së parë

Justin dhe Hailey Bieber shijojnë një darkë romantike në New York pas pretendimeve se çifti janë në pritje të fëmijës së parë

Yjet
Hailey Bieber mohon se është në pritje të fëmijës së parë me Justin Bieber pas raportimeve dhe spekulimeve nga fansat

Hailey Bieber mohon se është në pritje të fëmijës së parë me Justin Bieber pas raportimeve dhe spekulimeve nga fansat

Yjet
Hailey Bieber mahnit me paraqitjen teksa prezanton koleksionin e saj të syzeve

Hailey Bieber mahnit me paraqitjen teksa prezanton koleksionin e saj të syzeve

Aksesorë
Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “Oscars”

Veshjet më të bukura në pas-ndejën e “Oscars”

Modë
Dy javë pas problemeve shëndetësore, Hailey Bieber shfaqet në formë të mirë gjatë një dalje në Los Angeles

Dy javë pas problemeve shëndetësore, Hailey Bieber shfaqet në formë të mirë gjatë një dalje në Los Angeles

Yjet
“Më pëlqen shumë të jem nënë”, Emily Ratajkowski kujton shtatzëninë e saj teksa bisedon me Hailey Bieber

“Më pëlqen shumë të jem nënë”, Emily Ratajkowski kujton shtatzëninë e saj teksa bisedon me Hailey Bieber

Për nënat
Pasi Hailey Bieber pësoi sulm në tru në moshën 25-vjeçare, këto janë shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Pasi Hailey Bieber pësoi sulm në tru në moshën 25-vjeçare, këto janë shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Shëndetësi Lajme