LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

274 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Pesë shenja të një goditjeje të vogël në tru që e përjetoi Hailey Bieber

Pesë shenja të një goditjeje të vogël në tru që e përjetoi Hailey Bieber

Këshilla mjekësore
Hailey Bieber ka zgjidhjen perfekte për këto ditë dimri!

Hailey Bieber ka zgjidhjen perfekte për këto ditë dimri!

Moda
Hailey Bieber thotë se kishte çrregullime të stresit post-traumatik pas sulmit që pësoi në tru

Hailey Bieber thotë se kishte çrregullime të stresit post-traumatik pas sulmit që pësoi në tru

Yjet
Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Yjet
Hailey Bieber, me një trend tjetër të thonjve për festat e fundvitit

Hailey Bieber, me një trend tjetër të thonjve për festat e fundvitit

Manikyr dhe pedikyr
Selena Gomez në dokumentarin e ri flet edhe për ndarjen nga Justin Bieber: Ishte gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë

Selena Gomez në dokumentarin e ri flet edhe për ndarjen nga Justin Bieber: Ishte gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë

Yjet
Selena Gomez flet për herë të parë për fotografitë virale me Hailey Bieberin

Selena Gomez flet për herë të parë për fotografitë virale me Hailey Bieberin

Yjet
Selena Gomez dhe Hailey Bieber pozojnë bashkë për herë të parë

Selena Gomez dhe Hailey Bieber pozojnë bashkë për herë të parë

Yjet
Justin Bieber shkëput lidhjet me Kanye Westin pasi akuzoi bashkëshorten e tij për operacione plastike

Justin Bieber shkëput lidhjet me Kanye Westin pasi akuzoi bashkëshorten e tij për operacione plastike

Yjet
Kanye West vazhdon postimet ngacmuese në rrjete sociale – këtë herë vënë në shënjestër gruan e Justin Bieber, Hailey

Kanye West vazhdon postimet ngacmuese në rrjete sociale – këtë herë vënë në shënjestër gruan e Justin Bieber, Hailey

Yjet
Hailey Bieber tregon këmbët e gjata me një fustan të shkurtër të zi, ndërsa Rosie Huntington-Whiteley mahnit me një fustan xhaketë në darkën e Saint Laurent në Paris

Hailey Bieber tregon këmbët e gjata me një fustan të shkurtër të zi, ndërsa Rosie Huntington-Whiteley mahnit me një fustan xhaketë në darkën e Saint Laurent në Paris

Moda
Hailey thotë se ka komunikuar me Selena Gomez pas martesës me Justin Bieberin: Nuk i kemi borxh asgjë njëra-tjetrës

Hailey thotë se ka komunikuar me Selena Gomez pas martesës me Justin Bieberin: Nuk i kemi borxh asgjë njëra-tjetrës

Yjet
Hailey flet për jetën seksuale me Justin Bieberin – zbulon pozicionin e preferuar në shtrat

Hailey flet për jetën seksuale me Justin Bieberin – zbulon pozicionin e preferuar në shtrat

Yjet
Hailey Bieber përballet me akuza për ‘përvetësim kulturor’ për pamjen e ‘buzëve ngjyrë kafe me shkëlqim’

Hailey Bieber përballet me akuza për ‘përvetësim kulturor’ për pamjen e ‘buzëve ngjyrë kafe me shkëlqim’

Grim
Hailey thyen heshtjen, flet për pretendimet se e ‘vodhi’ Justin Bieberin nga Selena Gomez

Hailey thyen heshtjen, flet për pretendimet se e ‘vodhi’ Justin Bieberin nga Selena Gomez

Yjet
“Dashuria e jetës time” – Hailey Bieber bën dedikim romantik për Justin Beiberin në katër vjetorin e martesës

“Dashuria e jetës time” – Hailey Bieber bën dedikim romantik për Justin Beiberin në katër vjetorin e martesës

Yjet
Hailey Bieber mahnit teksa tregon figurën sensacionale me bikini të vogla

Hailey Bieber mahnit teksa tregon figurën sensacionale me bikini të vogla

Moda
Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet botërore reagojnë për vdekjen e Mbretëreshës Elizabeth II

Yjet
Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Manikyr dhe pedikyr
Si të zmadhohen buzët me ndihmën e lapsit dhe shkëlqyesit?

Si të zmadhohen buzët me ndihmën e lapsit dhe shkëlqyesit?

Grim
Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Trendi më i ri i manikyrit është ai që e bart Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Hailey Bieber shkëlqen teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode pas fitores ligjore

Hailey Bieber shkëlqen teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode pas fitores ligjore

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Justin Bieber fotografohet nga paparacët duke shijuar momentet intime me gruan gjatë pushimeve verore

Justin Bieber fotografohet nga paparacët duke shijuar momentet intime me gruan gjatë pushimeve verore

Yjet
Hailey Bieber tregon barkun e tonifikuar me bikini, teksa po shijon pushimet me bashkëshortin Justin Bieber në Idaho

Hailey Bieber tregon barkun e tonifikuar me bikini, teksa po shijon pushimet me bashkëshortin Justin Bieber në Idaho

Moda