LAJMI I FUNDIT:

Jordyn Woods vjen me fotografi “të zjarrta” për ditëlindjen e 26-të

Jordyn Woods vjen me fotografi “të zjarrta” për ditëlindjen e 26-të
Reklama

Jordyn Woods “goditi” në ditëlindjen e saj të 26-të duke ndarë një seri fotografish mahnitëse.

“Bomba” brune ndau një seri mahnitëse fotografish të saj në Instagram duke pozuar me një korset të bardhë të zbukuruar me perla dhe të brendshme gjithashtu të bardha.


Ajo kishte gjithashtu një palë vathë argjendi të stolisur me perla të mëdha dhe të varura, shkruan DailyMail.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Në postim, ajo shkëlqeu me një manikyr vezullues, të cilin e shfaqi teksa pozonte në pozicione të ndryshme me duart e saj, duke nxjerrë në pah linjat e saj joshëse të trupit.

Modelja dukej magjepsëse me flokët e saj brune me një stil të flokëve voluminoze gjysmë lart dhe gjysmë poshtë dhe kaçurrela të theksuara.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo ndau emocionet e saj për mbushjen e 26-vjetorin.

“Ndihem kaq e bekuar dhe mirënjohëse për të arritur një vit tjetër. Me të vërtetë ndihem sikur ky është fillimi i kohës më të mirë i jetës sime”, tha ajo.

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)

“Dhe unë jam shumë me fat për njerëzit dhe përvojat e deritanishme”, shkroi ajo përpara se të shprehte emocionet e saj për “Sezonin e Peshores”.

Shumë yje shkuan në seksionin e komenteve të saj për t’i uruar asaj ditëlindjen, duke përfshirë Hailey Bieber, e cila e mbështeti Woods duke pëlqyer postimin e saj.

Megjithatë , një shoqe e veçantë, e cila kohët e fundit riktheu miqësinë e saj me Woods, që dukshëm nuk kishte ndarë ende një urim publik për ditëlindjen ishte, Kylie Jenner. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)

View this post on Instagram

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori