LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

248 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Justin dhe Hailey Bieber vishen me pallto të ngjashme

Justin dhe Hailey Bieber vishen me pallto të ngjashme

Modë
Veshje inspiruese për festa nga vajzat e famshme

Veshje inspiruese për festa nga vajzat e famshme

Modë
Hailey Bieber promovon linjën e veshjeve të bashkëshortit të saj Justin, realizon fotosesion të veçantë për “Drew House”

Hailey Bieber promovon linjën e veshjeve të bashkëshortit të saj Justin, realizon fotosesion të veçantë për “Drew House”

Yjet
“Zemra ime të përket ty”, Justin Bieber dedikim romantik për ditëlindjen e 25-të bashkëshortes, Hailey Bieber

“Zemra ime të përket ty”, Justin Bieber dedikim romantik për ditëlindjen e 25-të bashkëshortes, Hailey Bieber

Yjet
Kylie Jenner bën postimin e parë në Instagram që nga tragjedia në koncertin Astroworld, thyen heshtjen për t’i uruar Hailey Bieber ditëlindjen

Kylie Jenner bën postimin e parë në Instagram që nga tragjedia në koncertin Astroworld, thyen heshtjen për t’i uruar Hailey Bieber ditëlindjen

Yjet
Justin dhe Hailey Bieber shijojnë një darkë romantike në Hollywood, teksa shihen të veshur me shumë stil

Justin dhe Hailey Bieber shijojnë një darkë romantike në Hollywood, teksa shihen të veshur me shumë stil

Yjet
Hailey Bieber zgjedh të vishet me kreacionin e dizajneres shqiptare, Nensi Dojaka

Hailey Bieber zgjedh të vishet me kreacionin e dizajneres shqiptare, Nensi Dojaka

Modë
Hailey Bieber duket e mahnitshme me një fustan të bardhë me dekolte të thellë

Hailey Bieber duket e mahnitshme me një fustan të bardhë me dekolte të thellë

Modë
Hailey Bieber rikonfirmon dashurinë e saj për Justin Bieber me një gjerdan të ri

Hailey Bieber rikonfirmon dashurinë e saj për Justin Bieber me një gjerdan të ri

Aksesorë
Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween

Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween

Modë
Hailey Baldwin thotë se ajo mori vendim të qëndrojë me Justin Bieber pavarësisht se cili ishte rezultati, çifti i njohur flasin për sfidat në martesë

Hailey Baldwin thotë se ajo mori vendim të qëndrojë me Justin Bieber pavarësisht se cili ishte rezultati, çifti i njohur flasin për sfidat në martesë

Yjet
Hailey Bieber rikrijon disa nga dukjet më ikonike të Britney Spears ndër vite, si kostume për natën e Halloween

Hailey Bieber rikrijon disa nga dukjet më ikonike të Britney Spears ndër vite, si kostume për natën e Halloween

Yjet
Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween deri më tani

Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween deri më tani

Modë
Hailey Bieber reagon për vrasjen aksidentale të Halyna Hutchins nga xhaxhi i saj Alec Baldwin: Jam zemërthyer

Hailey Bieber reagon për vrasjen aksidentale të Halyna Hutchins nga xhaxhi i saj Alec Baldwin: Jam zemërthyer

Yjet
Hailey Bieber rikthen në trend vetullat e rralla

Hailey Bieber rikthen në trend vetullat e rralla

Estetikë
Veshjet më të bukura të yjeve në ngjarjen e rëndësishme të Elle, ‘Women in Hollywood’

Veshjet më të bukura të yjeve në ngjarjen e rëndësishme të Elle, ‘Women in Hollywood’

Modë
Hailey Bieber tregon grimin perfekt për vjeshtë

Hailey Bieber tregon grimin perfekt për vjeshtë

Grim
Justin Bieber dëshiron të bëhet baba, kërkon nga Hailey nëse mund të zgjerojnë familjen

Justin Bieber dëshiron të bëhet baba, kërkon nga Hailey nëse mund të zgjerojnë familjen

Yjet
Hailey Bieber realizon fotosesion provokues, pas festimit të tre vjetorit të martesës me Justin

Hailey Bieber realizon fotosesion provokues, pas festimit të tre vjetorit të martesës me Justin

Yjet
Në përvjetorin e martesës, Hailey doli e veshur vetëm me një xhaketë, pa pantallona dhe me shapka

Në përvjetorin e martesës, Hailey doli e veshur vetëm me një xhaketë, pa pantallona dhe me shapka

Moda
Justin Bieber sjell pamje nga videoklipi i shumëpritur i këngës së re “Ghost”

Justin Bieber sjell pamje nga videoklipi i shumëpritur i këngës së re “Ghost”

Muzikë
Fustanet më të mira të nusërisë të vajzave të famshme

Fustanet më të mira të nusërisë të vajzave të famshme

Modë
Hailey Bieber ndan fotografi pa grim teksa pozon në bikini

Hailey Bieber ndan fotografi pa grim teksa pozon në bikini

Bukuri dhe Kujdes
Hailey Bieber u jep fund thashethemeve se Justin nuk e trajton mirë: Ai më bën të ndihem e veçantë çdo ditë

Hailey Bieber u jep fund thashethemeve se Justin nuk e trajton mirë: Ai më bën të ndihem e veçantë çdo ditë

Yjet