LAJMI I FUNDIT:

Enea Koliçi

22 Artikuj

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Enea Koliçi më i miri i xhiros së 17-të në Albi Mall Superligë

Enea Koliçi më i miri i xhiros së 17-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Superliga
Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së katërt në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së katërt në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për edicionin 2020/21

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për edicionin 2020/21

Superliga
Koliçi dhe Progni vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Koliçi dhe Progni vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Superliga
Prishtina dhe Gjilani ndajnë pikët

Prishtina dhe Gjilani ndajnë pikët

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së nëntë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së tetë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së tetë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Formacioni i javës së gjashtë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i javës së gjashtë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së tretë në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni më i mirë i javës së tretë në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Enea Koliçi prezantohet te Gjilani

Enea Koliçi prezantohet te Gjilani

Superliga
Zyrtare: Gjilani transferon portierin Enea Koliçi

Zyrtare: Gjilani transferon portierin Enea Koliçi

Superliga
Gjilani kërkon përforcime nga Shqipëria, iu bënë oferta tre lojtarëve të Flamurtarit të Vlorës

Gjilani kërkon përforcime nga Shqipëria, iu bënë oferta tre lojtarëve të Flamurtarit të Vlorës

Superliga
Panuccci stërvit Kombëtaren larg syrit të mediave, Koliçi në vend të Strakoshës

Panuccci stërvit Kombëtaren larg syrit të mediave, Koliçi në vend të Strakoshës

Kombëtarja e Shqipërisë
Portieri i Kukësit merr ofertë nga Franca

Portieri i Kukësit merr ofertë nga Franca

Ligue 1