LAJMI I FUNDIT:
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

302 Artikuj

Info

Emily Ratajkowski ka lindur më 7 qershor të vitit 1991 në Westminster të Britanisë së Madhe.

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Yjet
Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini dhe xhaketë garash, në Çmimin e Madh të F1 në Monako

Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini dhe xhaketë garash, në Çmimin e Madh të F1 në Monako

Yjet
Emily Ratajkowski, 50 Cent e shumë të famshëm të tjerë, reagojnë ndaj pamjeve të sulmit të dhunshëm të Diddy-t ndaj ish-të dashurës

Emily Ratajkowski, 50 Cent e shumë të famshëm të tjerë, reagojnë ndaj pamjeve të sulmit të dhunshëm të Diddy-t ndaj ish-të dashurës

Yjet
“Pse të shkosh lakuriq në Met Gala?” Ekspertët e industrisë së modës deklarojnë se janë lodhur me ansamblet thuajse nudo

“Pse të shkosh lakuriq në Met Gala?” Ekspertët e industrisë së modës deklarojnë se janë lodhur me ansamblet thuajse nudo

Yjet
Më shumë ka zbuluar se sa ka mbuluar: Manekinia ka veshur me guxim një fustan me dekoltenë më të thellë

Më shumë ka zbuluar se sa ka mbuluar: Manekinia ka veshur me guxim një fustan me dekoltenë më të thellë

Moda
Emily Ratajkowski nxjerr në pah dekoltenë e saj, me një fustan prej sateni, në “The King’s Trust Global Gala”

Emily Ratajkowski nxjerr në pah dekoltenë e saj, me një fustan prej sateni, në “The King’s Trust Global Gala”

Yjet
Emily Ratajkowski shfaq barkun e saj me një bluzë të bardhë, ndërsa del në qytetin e New York

Emily Ratajkowski shfaq barkun e saj me një bluzë të bardhë, ndërsa del në qytetin e New York

Yjet
Emily Ratajkowski shfaq dekoltenë e saj dhe mesin e tonifikuar, në të brendshme të zeza

Emily Ratajkowski shfaq dekoltenë e saj dhe mesin e tonifikuar, në të brendshme të zeza

Yjet
Emily nuk e ka në plan ta lërë pas trendin e veshjeve të tejdukshme

Emily nuk e ka në plan ta lërë pas trendin e veshjeve të tejdukshme

Moda
Modelja Emily Ratajkowski shndërron unazën e fejesës në unazë divorci

Modelja Emily Ratajkowski shndërron unazën e fejesës në unazë divorci

Yjet
Emily zgjodhi të feminizojë dukjen dhe na la pa fjalë me trendin e radhës!

Emily zgjodhi të feminizojë dukjen dhe na la pa fjalë me trendin e radhës!

Moda
Emily Ratajkowski rrëmben tërë vëmendjen me një fustan me shpinë të hapur, në festën e “Oscars”

Emily Ratajkowski rrëmben tërë vëmendjen me një fustan me shpinë të hapur, në festën e “Oscars”

Yjet
Emily Ratajkowski duket shumë elegante, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski duket shumë elegante, gjatë një daljeje në New York

Yjet
Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Moda
Emily Ratajkowski tregon figurën e saj atraktive, e veshur me bikini në Miami

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj atraktive, e veshur me bikini në Miami

Yjet
Emily Ratajkowski ndan një fotografi  “të egër” të gjoksit të saj në Instagram, teksa tregon që po pret flokët

Emily Ratajkowski ndan një fotografi “të egër” të gjoksit të saj në Instagram, teksa tregon që po pret flokët

Yjet
Emily Ratajkowski tregon stilin e veçantë me xhaketë lëkure dhe fund të bardhë, ndërsa del për darkë në New York

Emily Ratajkowski tregon stilin e veçantë me xhaketë lëkure dhe fund të bardhë, ndërsa del për darkë në New York

Yjet
Emily Ratajkowski shfaqet me stil edhe në mot të ftohtë, në rrugët e New York-ut

Emily Ratajkowski shfaqet me stil edhe në mot të ftohtë, në rrugët e New York-ut

Yjet
Emily Ratajkowski shfaq figurën e saj me bikini në një arratisje tropikale

Emily Ratajkowski shfaq figurën e saj me bikini në një arratisje tropikale

Yjet
Emily Ratajkowski shfaqet me bikini të pakta, në pushimet e saj të fundit

Emily Ratajkowski shfaqet me bikini të pakta, në pushimet e saj të fundit

Yjet
Emily Ratajkowski i la pak imagjinatës, teksa pozoi me një fustan ‘të guximshëm’ leopardi

Emily Ratajkowski i la pak imagjinatës, teksa pozoi me një fustan ‘të guximshëm’ leopardi

Yjet
Emily Ratajkowski plot stik dhe elegancë, teksa shëtit me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski plot stik dhe elegancë, teksa shëtit me qenin e saj Colombo në New York

Yjet
Emily Ratajkowski del plot stil me veshje dimërore në rrugët e New Yorkut

Emily Ratajkowski del plot stil me veshje dimërore në rrugët e New Yorkut

Yjet
Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Yjet