LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj spektakolare në bikini, në pushimet në Monaco

Emily Ratajkowski shijoi një pushim me diell në Monako dhe ndau fotografi nga një ditë në plazh.

Aktorja e “Gone Girl”, 32 vjeçe, kishte veshur një bikini të vogël të printuar gjithandej me fotografi të ndryshme të grave të veshura me bikini dhe të brendshme, të cilat i bashkoi me një fund në të njëjtin print.

Nga larg, rroba banje dukej sikur ishte një printim i kuq, i bardhë dhe blu.

Emily Ratajkowski shijoi një pushim me diell në Monako dhe ndau foto nga një ditë në plazh.

Autorja e “My Body” kishte veshur një kapelë të lezetshme të zezë, e cila i errësoi fytyrën e saj në disa fotografi.

EmRata – e cila mori pjesë në F1 në Miami javën e kaluar, e mbizotëroi postimin në mënyrën e saj të zakonshme minimaliste, duke shkruar: ‘monako!’ /Telegrafi/

Aktorja e Gone Girl, 32, veshi një bikini të vogël të printuar gjithandej me fotografi të ndryshme të grave të veshura me bikini dhe të brendshme, të cilat i bashkoi me një fund në të njëjtin print.

Autorja My Body kishte veshur një kapelë të madhe të lezetshme të zezë me kovë, e cila ia errësoi fytyrën në disa foto

Nga larg, rroba banje dukej sikur ishte një printim i kuq, i bardhë dhe blu

EmRata e ka mbishkrimin e postimit në mënyrën e saj të zakonshme minimaliste, duke shkruar: 'Monako!'

Ajo kishte një aksesor me një gjerdan ari që shkruante emrin e djalit të saj Sylvester dhe një unazë të këndshme në gishtin tregues

Emily – e cila ndan djalin trevjeçar Sylvester me ish-burrin Sebastian Bear-McClard – tha: “Unë kujdesem për shumë në jetën time. "Unë kujdesem për djalin tim, kujdesem për shtëpinë time, kujdesem për orarin tim, orarin e tij, karrierën time"

Në trend Magazina

Më shumë
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Kalo në kategori