LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj atraktive, e veshur me bikini në Miami

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj atraktive, e veshur me bikini në Miami

Emily Ratajkowski doli në diell në një plazh në Miami, gjatë fundjavës.

Modelja 32-vjeçare, veshi një minifustan leopardi me zbukurime të zeza me dantella, përpara se të zhvishej në bikini.


Nëna e një fëmije ka nxjerrë në pah figurën e saj të famshme në bikini të printuara dhe një pjesë të sipërme të ngjashme, e cila kishte rripa të hollë të verdhë me rruaza, shkruan DailyMail.

Ajo ishte pa fëmijë teksa pushonte në rërë, duke u shtrirë në një kolltuk me një tablet në dorë.

Fashionistja i shtoi dukjes së saj një palë syze dielli në formë ovale, ngjyrë vjollce të butë.

Emily dukej e relaksuar, teksa shijonte largimin e saj nga New York-u, ku jeton me djalin e saj dyvjeçar Sky.

Flokët e saj brune, të cilat ajo i preu së fundmi, ishin vendosur në një pjesë qendrore teksa i binin mbi supe dhe frynin nga era.

Ajo dukej se ishte pa grim teksa vazhdonte të rrezitej. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori