LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini dhe xhaketë garash, në Çmimin e Madh të F1 në Monako

Emily Ratajkowski tregon dekoltenë e saj me bikini dhe xhaketë garash, në Çmimin e Madh të F1 në Monako

Emily Ratajkowski tërhoqi vëmendjen të dielën, pasi i la pak imagjinatës në një ansambël shumë të egër, ndërsa merrte pjesë në Grand Prix në Monako.

Modelja, 32 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë ishin, tek ajo teksa kishte veshur një palë bikini që mezi përmbanin asetet e saj të bollshme.

Duke u futur në frymën e Formula 1, ajo vendosi një xhaketë garash lëkure bardhë e zi sipër, e lënë të zbërthyer për të mbajtur dekoltenë e saj në pah, shkruan DailyMail.

Emily Ratajkowski tërhoqi vëmendjen të dielën teksa i la pak imagjinatës në një ansambël shumë të egër, ndërsa merrte pjesë në Grand Prix në Monako.

Ajo shtoi një palë pantallona të ngjashme, të varura poshtë në ijë për të shfaqur mesin e saj tepër të tonifikuar dhe për të treguar një pamje të poshtme të bikinit.

Emily e përfundoi dukjen e saj të modës, përpara me taka të larta gri të theksuara, ndërsa fshihej pas një palë syzeve dielli të zeza të mëdha. /Telegrafi/

Modelja, 32 vjeçe, u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa kishte veshur një bluzë bikini të vogël që mezi përmbante asetet e saj të bollshme.

Duke u futur në frymën e Formula 1, ajo vendosi një xhaketë garash lëkure bardhë e zi sipër, e lënë të zbërthyer për të mbajtur dekoltenë e saj në ekran.

Ajo shtoi një palë pantallona të ngjashme me qepje të kuqe, të varura poshtë në ijë për të treguar mesin e saj tepër të tonifikuar dhe për t'i parë një pamje të poshtme në bikini.

Emily përfundoi pamjen e saj të modës përpara me taka të larta gri me majë, duke i dhënë vetes disa centimetra më shumë lartësi

Nëna e një fëmije gjithashtu mbrojti sytë nga shkëlqimi i diellit pas një palë syze dielli të zeza të mëdha.

Pamja e saj e fundit e guximshme vjen vetëm disa javë pas paraqitjes së saj spektakolare në Met Gala, e cila e pa atë të ulet pa sytjena dhe të shfaqte fundin e saj me një fustan të pastër.

Në trend Magazina

Më shumë
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Magazina
Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Fitoi çmimin e madh në BBVA, Egla Ceno: Më kërkuan lekë borxh

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Kalo në kategori