LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski nxjerr në pah dekoltenë e saj, me një fustan prej sateni, në “The King’s Trust Global Gala”

Emily Ratajkowski nxjerr në pah dekoltenë e saj, me një fustan prej sateni, në “The King’s Trust Global Gala”

Emily Ratajkowski u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, me një fustan ari ekstrem të zhytur në Gala-n Globale të The King’s Trust 2024 në New York, të enjten.

Modelja, 32 vjeçe, shfaqi figurën e saj mahnitëse me një fustan sateni pa kurriz, teksa pozoi në tapetin e kuq në eventin që u mbajt në Cipriani South Street.

Emily dukej e pabesueshme, teksa shkoi pa sytjena nën fustanin maxi të përqafuar, i cili mburrej me një dekolte dhe një buton të detajuar në pjesën e përparme, shkruan DailyMail.

Duke stiluar fijet e saj të gjata brune në njërën anë, Emily shtoi një palë vathë në ngjyrë argjendi dhe ngriti kornizën e saj në një palë taka për të kompletuar pamjen.

Befasuesja shfaqi figurën e saj të bujshme, teksa ndezi gjoksin e saj anësor ndërsa pozonte një stuhi në tapetin e kuq të mbushur me yje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Magazina
Kalo në kategori