LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski, 50 Cent e shumë të famshëm të tjerë, reagojnë ndaj pamjeve të sulmit të dhunshëm të Diddy-t ndaj ish-të dashurës

Emily Ratajkowski, 50 Cent e shumë të famshëm të tjerë, reagojnë ndaj pamjeve të sulmit të dhunshëm të Diddy-t ndaj ish-të dashurës

Emily Ratajkowski e quajti Diddyn një ‘përbindësh’ të premten, ndërsa ajo drejtoi reagimet e tmerrshme të të famshmëve ndaj pamjeve të zbuluara rishtazi të sulmit të tij të dhunshëm ndaj Cassie, në një hotel në Los Anxhelos në 2016.

Videoja e siguruar nga “CNN” shfaq Diddyn, emri i vërtetë i të cilit është Sean Combs, pa këmishë me një peshqir të mbështjellë rreth belit të tij, duke ndjekur Cassie në korridor në hotelin InterContinental në Century City.

Ndërsa ajo u përpoq të hynte në një ashensor, ai e kapi nga pjesa e pasme e kokës dhe e përplasi në tokë, shkruan DailyMail.

Më pas ai e goditi me shkelm ndërsa ajo ishte shtrirë në dysheme pa lëvizur, përpara se të rrëmbente dy çanta me të cilat ishte përpjekur të arratisej. Diddy qëndroi sipër saj, e goditi përsëri me shkelma dhe më pas e tërhoqi zvarrë në dhomën e tyre.

Kur videoja u postua në X, dikur në Twitter, këtë të premte, Ratajkowski ndau përgjigjen e saj të tmerruar në komente duke shkruar thjesht: ‘përbindësh’.

Aubrey O’Day, e cila dikur ka punuar me Diddyn, por ka qenë ashpër kritike ndaj tij në vitet që kur e pushoi nga grupi i këngës Danity Kane në 2008, shkroi në X: “Fotografia po bëhet shumë më e qartë për të gjithë ju, mund të imagjinohet”.

Ajo shtoi: “Të mbijetuarit e abuzimit ose kushdo që shkakton lehtësisht mund të mos dëshirojë të shikojë (imazhet janë shqetësuese). #Cassie #diddy #kimporter. Lutje për të gjitha viktimat e tij”.

Rivali i Diddy, 50 Cent, emri i vërtetë i të cilit është Curtis Jackson, shkroi në Twitter me sarkazëm: “Tani jam i sigurt që Puffy nuk e bëri këtë, ai është i pafajshëm, kjo nuk dëshmon asgjë. Kështu do të thonë avokatët e tij, Zoti na ndihmoftë të gjithëve”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Kalo në kategori