LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski duket shumë elegante, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski duket shumë elegante, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski dukej sikur ishte gati për një takim pune të hënën herët në mëngjes në New York City.

Modelja 32-vjeçare zgjodhi një pallto lëkure të zezë dhe pantallona ngjyrë kafe deri në fund të këmbëve.


Pjesa e sipërme e saj ishte një bluzë e zezë e t hjeshtë, shkruan DailyMail.

Ajo e kombinoi dukjen me syze dhe flokët e saj të shkurta ngjyrë kafe të lëshuara poshtë, ndërsa mbante grim natyral.

Ish-modelja e “Victoria’s Secret” kishte një çantë mbi supe që dukej gjysmë e hapur.

Kjo vjen pasi Ratajkowski tha se dëshiron të ketë një 2024 ‘më private’.

Aktorja është e njohur për të shprehur mendimin e saj dhe duke qenë e sinqertë për jetën e saj në podkastin e saj ‘High Low with EmRata’, por ajo planifikon t’i kalojë muajt e ardhshëm duke u reflektuar më shumë dhe duke bërë ‘punë të brendshme’ për veten. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Të pandashëm edhe pas mbarimit të Big Brother, Heidi Baci ndan një moment intim me Romeon

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Xhuli Nura merr vëmendje me një video, ndërsa shfaqet duke kërcyer me tupana në mes të Dyseldorfit

Xhuli Nura merr vëmendje me një video, ndërsa shfaqet duke kërcyer me tupana në mes të Dyseldorfit

Magazina
Kalo në kategori