LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski shfaq dekoltenë e saj dhe mesin e tonifikuar, në të brendshme të zeza

Emily Ratajkowski shfaq dekoltenë e saj dhe mesin e tonifikuar, në të brendshme të zeza

Emily Ratajkowski hyri në Instagram për të treguar gjoksin dhe figurën e saj të hollë me një sytjena të zezë transparente të premten.

Modelja 32-vjeçare po shkëlqente teksa veshi sytjena të zeza të tejdukshme, ndërsa pozonte e ulur në dysheme.

Ajo kombinoi sytjenat e zhytura me pantallona sportive me ngjyra gri, teksa shfaqte barkun e saj të tonifikuar.

Flokët e saj ngjyrë kafe ishin të lëshuara drejt, ndërsa në qafë e kishte një gjerdan me gurë të bardhë dhe portokalli.

Bukuroshja brune dukej mahnitëse teksa zgjodhi një grim të lehtë që tregonte bukurinë e saj natyrale. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Dua Lipa me urim të veçantë për Dukagjinin në ‘Ditën Ndërkombëtare të Babait’: Të dua shumë

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Klip i ri apo është fejuar? Ish-banori i Big Brother lë vend për dyshime me fotografinë e re

Magazina
Kalo në kategori