LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski shfaq barkun e saj me një bluzë të bardhë, ndërsa del në qytetin e New York

Emily Ratajkowski shfaq barkun e saj me një bluzë të bardhë, ndërsa del në qytetin e New York

Emily Ratajkowski shfaqi barkun e saj të tonifikuar, ndërsa po bënte një shëtitje në New York të premten.

Modelja 32-vjeçare, e cila kohët e fundit ndezi thashethemet për një romancë të mundshme, veshi sytjena sportive të bardha nën një këmishë me kopsa dhe një xhaketë elegante ngjyrë bezhë.

Ratajkowski gjithashtu kishte veshur një palë pantallona të zeza me këmbë të gjera dhe atlete Puma të njëjta, ndërsa doli jashtë, shkruan DailyMail.

Autorja ka aksesuar me disa bizhuteri dhe një palë syze dielli, ndërsa flokët brune voluminoze i ka mbajtur me valëzime të buta.

Modelja i dha fansave të saj një vështrim në procesin e përgatitjes së saj për shëtitjen e saj duke shpërndarë një fotografi në llogarinë e saj në Instagram të premten.

Ratajkowski u pa teksa punonte me një stilist në selfie-n e saj, dhe ajo qëndroi komode me një pulovër të bardhë të lehtë që ishte veshur sipër sytjenave të saj sportive. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Kalo në kategori