LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski rrëmben tërë vëmendjen me një fustan me shpinë të hapur, në festën e “Oscars”

Emily Ratajkowski rrëmben tërë vëmendjen me një fustan me shpinë të hapur, në festën e “Oscars”

Emily Ratajkowski bëri një deklaratë, teksa kishte veshur një fustan tërheqës në festën e ‘Oscars Vanity Fair 2024’ në Beverly Hills të dielën.

Supermodelja iu bashkua të famshëmve të tjerë në tapetin e kuq gjatë festës, duke përfshirë Jessica Alba dhe Quinta Brunson.


Bukuroshja goditi një sërë pozash ndërsa ndërsa mahniti me mbërritjen në Qendrën Wallis Armstrong për Artet Performuese ku u mbajt ngjarja, shkruan DailyMail.

Ajo veshi një fustan të bardhë të guximshëm dhe të skalitur nga marka franceze Jacquemus, e cila mund të gjendet nga koleksioni i saj i fundit Pranverë/Verë 2024.

Ansambli pa shpinë përmbante një gjilpërë asimetrike që anonte pak majtas dhe dukej sikur thuajse largohej nga figura e saj.

Pëlhura e pastër dhe e bardhë mund të shihej në anën e djathtë dhe pa mundim rridhte poshtë pas personalitetit të medias.

Flokët e errëta të Emilyt, u ndanë në mes dhe pa mundim kaluan pranë shpatullave të saj në valë natyrale.

Nëna e një fëmije zgjodhi aksesorët minimalë për të lejuar që fustani të ishte pika kryesore e fokusit dhe shtoi një palë vathë argjendi të dendur. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori