LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda

86 Artikuj

Elgit Doda publikon projektin e ri “Ik”

Elgit Doda publikon projektin e ri “Ik”

Muzikë
Klea Huta i mban për vete cilësitë e karakterit të Elgitit me të cilat ia fitoi zemrën

Klea Huta i mban për vete cilësitë e karakterit të Elgitit me të cilat ia fitoi zemrën

Yjet
Elgit Doda sjell këngën e re “Nuk muj”

Elgit Doda sjell këngën e re “Nuk muj”

Muzikë
Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku je, TL”

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku je, TL”

Muzikë
Elgit Doda dhe Xhensila Myrtezaj këtë javë sjellin këngën e re

Elgit Doda dhe Xhensila Myrtezaj këtë javë sjellin këngën e re

Muzikë
Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmërojnë bashkëpunimin

Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmërojnë bashkëpunimin

Muzikë
Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo sjellin bashkëpunimin “Picasso”

Elgit Doda, Donaldi dhe Romeo sjellin bashkëpunimin “Picasso”

Muzikë
Elgit Doda paralajmëron një tjetër projekt muzikor me Donaldin dhe Romeon?

Elgit Doda paralajmëron një tjetër projekt muzikor me Donaldin dhe Romeon?

Muzikë
Elgit Doda konfirmon performancën në koncertin e Malumës në Tiranë

Elgit Doda konfirmon performancën në koncertin e Malumës në Tiranë

Yjet
Elgit Doda flet pasi u tha se u bë i famshëm nga BB VIP: Kur unë kam pasur klikime, ju në kokë nuk kishit as qime

Elgit Doda flet pasi u tha se u bë i famshëm nga BB VIP: Kur unë kam pasur klikime, ju në kokë nuk kishit as qime

Yjet
“A u bë i famshëm Elgiti nga BBV”?, përgjigjet Klea Huta: Flinte në studio për vite me radhë për t’u bërë ky që është sot

“A u bë i famshëm Elgiti nga BBV”?, përgjigjet Klea Huta: Flinte në studio për vite me radhë për t’u bërë ky që është sot

Yjet
Elgit Doda i zhgënjyer pas humbjes së Donaldit në Big Brother VIP: Nuk hahet haku i një populli

Elgit Doda i zhgënjyer pas humbjes së Donaldit në Big Brother VIP: Nuk hahet haku i një populli

Yjet
Elgit Doda tregon për këshillën që i dha Beatrixit pas daljes nga Big Brother VIP

Elgit Doda tregon për këshillën që i dha Beatrixit pas daljes nga Big Brother VIP

Yjet
Elgit Doda për Donald Veshajn: Të dua vëlla për zemrën që ke

Elgit Doda për Donald Veshajn: Të dua vëlla për zemrën që ke

Yjet
Elgit Doda dhe Romeo Veshaj publikojnë këngën “Piloti” dedikuar Monika Lubonjës

Elgit Doda dhe Romeo Veshaj publikojnë këngën “Piloti” dedikuar Monika Lubonjës

Yjet
Elgit Doda publikon projektin e ri muzikor “Ku je”

Elgit Doda publikon projektin e ri muzikor “Ku je”

Muzikë
Pas suksesit me “TL”, Elgit Doda paralajmëron këngën e radhës

Pas suksesit me “TL”, Elgit Doda paralajmëron këngën e radhës

Muzikë
Elgit Doda publikon këngën e re “TL” me protagonist në klip Donald Veshajn

Elgit Doda publikon këngën e re “TL” me protagonist në klip Donald Veshajn

Muzikë
Alban Skenderaj dhe Elgit Doda publikojnë projektin “Parajsa ime 2”

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda publikojnë projektin “Parajsa ime 2”

Muzikë
Alban Skenderaj dhe Elgit Doda nesër publikojnë versionin e dytë të “Parajsa ime”

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda nesër publikojnë versionin e dytë të “Parajsa ime”

Muzikë
Noizy dhe Elgit Doda arrijnë sukses me këngën e tyre “Ti ti”

Noizy dhe Elgit Doda arrijnë sukses me këngën e tyre “Ti ti”

Muzikë
Noizy dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Ti ti”

Noizy dhe Elgit Doda sjellin këngën e re “Ti ti”

Muzikë
“Ti Ti” nga Noizy dhe Elgit Doda publikohet së shpejti

“Ti Ti” nga Noizy dhe Elgit Doda publikohet së shpejti

Muzikë
Disa prej bashkëpunimeve që do të lansohen këtë verë

Disa prej bashkëpunimeve që do të lansohen këtë verë

Muzikë