Artisti i njohur, Elgit Doda, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Goca dhe Gra’, ku ka folur për befasinë që i bëri Donald Veshajt, me të cilin kanë një bashkëpunim.

Gjatë shkuarjes së këngëtarit brenda shtëpisë së Big Brohter VUP, pritej që ta këndonte hitin e përbashkët “TL (Toxic Love)”, por në fakt, ai interpretoi këngën “Ku je”, ndërkohë që aktori puthte e përqafonte Beatrix Ramosajn.

I pyetur në studio nëse ka komunikuar me këngëtaren pas daljes së saj nga Big Brother dhe situatave të vështira që ajo kaloi, Elgiti ka thënë se nuk është takuar me të, por kanë folur, ndërsa i ka dhënë edhe një këshillë – transmeton Top Channel.

(Foto: Screenshot/Top Channel)

“Jo nuk jemi takuar, kemi fol, por jo s’jemi takuar. Thjesht i kam dhënë kurajë për pjesën se çfarë thonë njerëzit”.

Elgit Doda për Donald Veshajn: Të dua vëlla për zemrën që ke Elgit Doda për Donald Veshajn: Të dua vëlla për zemrën që ke

“Njerëzit atë kanë forcë më të madhe, telefonin dhe tastierën e PC-së. Kështu që mos u shqetëso për asnjëlloj gjëje. Nëse ti je OK, gjithçka është OK”, citohet të ketë thënë Elgiti.