Balerini i njohur, Iliri Shaqiri ka fituar çmimin e madh të Big Brother VIP.

Në finale ai ishte përball aktorit të njohur, Donald Veshaj i cili konsiderohej pretendenti kryesor bashkë me balerinin.

Por, fitorja e Iliri ka ngjallur reagime të ndryshme dhe i pakënaqur me këtë ishte edhe këngëtari i njohur dhe miku i Donaldit, Elgit Doda.

Foto: Top Channel

Menjëherë pas shpalljes së fituesit, këngëtari ka reaguar me një postim në llogarinë e tij në Instagram.

Lot dhe emocione - finalistët e Big Brother VIP morën befasi të veçanta në natën finale të spektaklit Lot dhe emocione - finalistët e Big Brother VIP morën befasi të veçanta në natën finale të spektaklit

“I drejti fiton një ditë mbajeni mend, nuk hahet haku i një populli”, ka shkruar Doda në postimin e tij.

Foto: Elgit Doda/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që krijuesi i këngës “TL(Toxic Love)” ka përkrahur aktorin gjatë gjithë rrugëtimit të tij në BB VIP.

Elgiti madje ishte një nga befasitë për Donaldin gjatë kohës së ishte brenda shtëpisë së famshme i cili edhe kishte performuar për banorët. /Telegrafi/