LAJMI I FUNDIT:

Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmërojnë bashkëpunimin

Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmërojnë bashkëpunimin

Dy artistët e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda po vijnë me një bashkëpunim.

Dyshja e njohur që njihen për hite të shumta këtë herë kanë bashkuar talentin për të sjellë një këngë të re.


Duke ndarë video të njëri-tjetrit në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram, këngëtarët dëgjohen teksa këndojnë një pjesë të shkurtër të projektit.

“A e din ti”, kanë shkruar artistët e njohur sipër videove bardhë e zi duke mos dhënë më shumë detaje rreth këtij projekti.

Xhensila Myrtezaj publikon këngën e re "Ale Ale"
Lexo po ashtu Xhensila Myrtezaj publikon këngën e re "Ale Ale"

Në anën tjetër, theksojmë që të dy janë tejet aktive me projekt muzikore dhe koncerte të shumta.

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Projekti i fundit i Xhensilës është kënga “Ale ale” e cila u publikua vetëm pak ditë më parë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 1.4 milion klikime në kanalin e YouTube.

Ndërsa, kënga e fundit e Elgitit është bashkëpunimi me Donald dhe Romeo Veshaj “Picasso”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Magazina
Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Magazina
Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori