Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka prezantuar sot (e martë) projektin e ri muzikor.

“Ale Ale” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Ajo vjen me një paraqitje më ndryshe e mjaft sensuale me veshjet e veçanta që ka përzgjedhur për këtë videoklip.

Foto: YouTube

Teksti dhe vija melodike është realizuar nga Lum Dakaj me muzikë dhe producim nga Bigdeal Records.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja ndërkaq i është besuar produksionit të njohur, “Fullmoon Production”.

Foto: YouTube

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të artistes së njohur.

Xhensila vlen të ceket se i ka qëndruar besnike zhanrit dhe stilit të saj muzikor që nga fillimi i karrierës. /Telegrafi/