LAJMI I FUNDIT:

Klea Huta i mban për vete cilësitë e karakterit të Elgitit me të cilat ia fitoi zemrën

Klea Huta i mban për vete cilësitë e karakterit të Elgitit me të cilat ia fitoi zemrën
(Foto: Instagram/kleahuta)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë ndër çiftet e pëlqyera të skenës shqiptare, ndërsa në vitin e kaluar u bënë prindër.

Reklama

Bukuroshja solli në jetë një dalë, ndërsa kantautori zgjodhi t’i propozonte martesë pikërisht në festën e ditëlindjes së djalit të çiftit.

Klea, e cila ndiqet nga më shumë se 370 mijë njerëz në Instagram, ka realizuar një komunikim me fansat përmes pyetjeve, të cilët e kanë pyetur dhe i kanë kërkuar gjëra të ndryshme. Natyrisht nuk mund të mungonte pyetja rreth Elgitit.

(Foto: Instagram/kleahuta)

Me çfarë cilësi karakteriale, Elgiti ta fitoi zemrën? Çfarë këshille ke për vajzat që nuk besojnë më në dashuri si rrjedhojë e një zhgënjimi?”, ka qenë njëra prej pyetjeve.

Klea Huta flet për tremujorin e parë të shtatzënisë: Kam kaluar depresion shumë të thellë
Lexo po ashtu Klea Huta flet për tremujorin e parë të shtatzënisë: Kam kaluar depresion shumë të thellë

“Kishte ato mënyrat e veta”, ka ishte përgjigja e Kleas që megjithatë i mbajti të fshehta cilësitë e partnerin të saj që i ka vlerësuar, porse në vijim ka shkruar se askush nuk heq dorë nga dashuria. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Publikohet traileri i filmit

Publikohet traileri i filmit "Në kuadër të dashurisë", premiera nga 9 tetori

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Kalo në kategori