LAJMI I FUNDIT:

Klea Huta konfirmon datën e dasmës me Elgit Dodën

Klea Huta konfirmon datën e dasmës me Elgit Dodën

Çifti i njohur, moderatorja Klea Huta dhe kantautori Elgit Doda janë bashkë prej vitesh dhe gjithashtu janë të bekuar me një djalë.

Reklama

Por, edhe pse kohë më parë u martuan zyrtarisht duke realizuar dhe një fotosesion si nuse dhe dhëndër, dyshja nuk kanë organizuar një dasmë për të festuar dashurinë e tyre me familjarët dhe miqtë.

Këtë çifti thuhet se kanë vendosur ta bëjnë gjatë këtij viti, pikërisht më 4 qershor, kur edhe është ditëlindja e djalit të tyre, Krid.

Foto: Klea Huta/Instagram

Datën e ceremonisë duket se e ka konfirmuar edhe Klea në një postim të fundit në llogarinë e saj të Instagramit.

Teksa ndodhej në një dyqan të fustaneve të nusërisë, Klea ka shkruar: “Sot një muaj”.

Foto: Klea Huta/Instagram

Ndërkohë, dyshja përveç që janë të përkushtuar ndaj familjes, ata mbetën të angazhuar më projekte në karrierat përkatëse.

Të gjitha lajmet nga Klea Huta
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Klea Huta

Elgiti krahas koncerteve, së fundmi ka paralajmëruar një duet të ri me aktorin Romeo Veshaj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Magazina
Kalo në kategori