“TL” apo “Toxic Love” është kënga e Elgit Dodës që bëri bujë të madhe në vitin e kaluar.

Ky projekt i artistit nga Shqipëria ka qenë për muaj të tërë shumë i dëgjuar dhe ka marrë mbi 36 milionë klikime në YouTube.

Derisa po vazhdon akoma suksesi i kësaj kënge, Elgiti ka njoftuar për pjesën e dytë të këtij projekti”.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një postim të shpërndarë në InstaStory, këngëtari zbulon se kjo prurje do të lansohet ditën e nesërme (e diel).

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Nesër ora 13:00. TL2. Nuk e di çka po vjen”, ka shkruar ai.

Foto: Screenshot/YouTube

Elgiti protagonist në klipin e “TL” ka pasur aktorin dhe ish-banorin e edicionit të parë të Big Brother VIP Albania, Donald Veshajn.

Reklama

Pritet të shihet se si do të pritet ky vazhdim dhe nëse do të ketë suksesin e pjesës së parë. /Telegrafi/

Reklama